Division 2 vs. Ghost Recon Breakpoint vs. Wildlands

ArdqBoi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 3'ünden birini almayı planlıyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Division 2
Ghost Recon Breakpoint.
Ghost Recon Wildlands.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ghost Recon Breakpoint ile Wildlands hemen hemen aynı oyunlar diyebilirim. İkisinde de amaç ve oynanış stili aynı. Ekstradan kullanılabilen birkaç farklı eşya var o kadar.

Ben de oynayıp bitirdiğimden dolayı Wildlands almanızı tavsiye ederim ancak oyun hakkında bilmeniz gereken birkaç bir şey var. Oyun belirli bir zamandan sonra sürekli kendini tekrarlıyor ve benzer görevler vermeye başlıyor. Hikâyenin işleyişine göre farklı görevler yapıyor da olsanız, herşeyi tamamen çözdüğünüz zaman sıkılmaya başlayabilirsiniz. Yine de indirime girerse alıp oynamanızı tavsiye ederim.

Ghost Recon Breakpoint ile Wildlands hemen hemen aynı oyunlar diyebilirim. İkisinde de amaç ve oynanış stili aynı. Ekstradan kullanılabilen birkaç farklı eşya var o kadar.

Ben de oynayıp bitirdiğimden dolayı Wildlands almanızı tavsiye ederim ancak oyun hakkında bilmeniz gereken birkaç bir şey var. Oyun belirli bir zamandan sonra sürekli kendini tekrarlıyor ve benzer görevler vermeye başlıyor. Hikâyenin işleyişine göre farklı görevler yapıyor da olsanız, her şeyi tamamen çözdüğünüz zaman sıkılmaya başlayabilirsiniz. Yine de indirime girerse alıp oynamanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler. Steam'de şu an indirimde arkadaşımla almayı düşünüyorduk.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı