The Division Alınır mı?

Çıktığı gibi alıp 80 saat oynayıp saldım, gayet güzel oyun ama PvP kısmı sıkıntılı. PvE ise gayet eğlenceli. Yine de tek başınıza almayın, sıkılırsınız.

Merhaba arkadaşlar, The Division Steam'de 25 TL'ye düştü. Oyun alınır mı? Videolarını izledim baya güzel bir oyuna benziyor.
Merhaba
2-3 gün önce aldım oyunu. Ben beğendim, özellikle arkadaşın varsa birlikte oynamak çok harika oluyor. Alırsan eğer ulaş bana birlikte oynayalım.

Merhaba arkadaşlar, The Division Steam'de 25 TL'ye düştü. Oyun alınır mı? Videolarını izledim baya güzel bir oyuna benziyor.
350 saatten fazla oynamış biri olarak sana şu söyleyebilirim oyunun MMORPG'den farkı yok. Üzerine kıyafet diz, eline ana silah al yedek silah al habire aynı görevleri yap yap yap. İtem düşür level kas vesaire vesaire. Oyunun PVP'sinde karşı tarafa hasar çıkartabilmek için 250 saatten fazla oynamak ve item dizmek gerekiyor. Bu kadarla da yetmeyip bu itemlerin statlarını geliştirmek için de uğraşmak lazım. Ha sen dersen ki ben öyle PVP'de yıkıp geçmek istemiyorum, arkadaşımla beraber görevleri yapayım, çatışayım, senaryonun güzelliğine, grafiklerin ihtişamına doyayım alınabilecek bir oyun 10/10 tavsiye ederim.

The Division'u ben solo olarak 26 levele kadar oynadım. Arkadaşın yoksa bir zaman sonra sıkıyor. Ama 25 TL'ye oyunu kaçırma derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı