The Division Uplay is unable to start your download hatası

omerfaruk_ua

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar.
The division ile ilgili buna benzer konular olduğunu gördüm fakat benim karşıma çıkan problemle ilgili bir konu göremedim.
Arkadaşlar dün Uplay üzerinden The Division aldım ve indirmeye çalıştım, dünden beridir her denediğimde "Uplay is unable to start your download. Check that you have an active internet connection and sufficient space on your hard drive then try again." diye bir hata alıyorum. Internet bağlantımda herhangi bir problem yok ve hard diskte 1,10tb kadar boş yer var. Bu problemi araştırdım ve Uplay'i yönetici olarak çalıştırmaktan tutun, güvenlik duvarını etkisiz hale getirmeye kadar birçok çözüm buldum ve hepsini denedim. Şu anda bilgisayarımda ne antivirüs var ne windowsun firewall'ı denenebilecek herşeyi denememe rağmen olmuyor.
Proxy ile ilgili bir şeyler okudum fakat Proxy'nin ne olduğunu dahi bilmediğim için o kısmı pek yapamadım.
Benzer bir problem yaşayıp çözüme kavuşturan arkadaşlar varsa hem benim hem de gelecekte okuyacak arkadaşların sorunlarının çözülmesi açısından yardımcı olursa çok memnun olurum.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı