The Elder Scroll 6 oyunundan beklentileriniz?

@Uchiha Shisui Suları çok ısındı zaten, Fallout 4 itibariyle kaybetmeye başladıkları oyuncu desteğini 76 ile dibe vurdurdular. TES serisini de Fallout gibi rezil ederlerse daha da yüzlerine bakmaz çoğumuz.

Fallout 4 neden sevilmiyor anlamıyorum? Ben oynamadım ancak izledim gayet güzel oyuna benziyor. Kıyamet sonrası dünyada geçen kaç oyun var ki sonuçta?

@Uchiha Shisui Suları çok ısındı zaten, Fallout 4 itibariyle kaybetmeye başladıkları oyuncu desteğini 76 ile dibe vurdurdular. TES serisini de Fallout gibi rezil ederlerse daha da yüzlerine bakmaz çoğumuz.

Aynen katılıyorum. Kocaman firmasın, altında bir dolu çalışan var. Hala kanser bir oynanıştan devam ediyorlar. CD Projekt'e bakıyorum: Witcher serisinde nereden nereye geldi adamlar. E senin elinde canavar gibi içerikler var ama Online'a niyetleniyorsun. Onu da beceremiyorsun...
Fallout 4 neden sevilmiyor anlamıyorum? Ben oynamadım ancak izledim gayet güzel oyuna benziyor. Kıyamet sonrası dünyada geçen kaç oyun var ki sonuçta?

Sorun kıyamet sonrası dünya olayı değil. Bethesda'nın hikaye konusunda bir derdi yok. Ama ilerlemiyor adamlar. FromSoftware olursun, anlarım. Bir çizgileri var ve oyunlarında da bu bağlamda içerikler sunuyorlar. Bethesda'da ise gereksiz bir Online merakı baş gösterdi. Altından da kalkamadılar.

Fallout 4 neden sevilmiyor anlamıyorum.
Eski Fallout oyunlarına kıyasla RPG elementinden yoksun olduğu için sevilmiyor. Enis Kirazoğlu şu videoda güzelce anlatmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı