The Elder Scrolls Online çalışmıyor

Seyit Öktem

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Sarıyer, İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün gece The Elder Scrolls Online oyununu satın aldım. 30 GB boyutundaki dosyalarını orijinal olarak launcherden indirdikten sonra "Completed" yazısı geldi. Fakat "Play" butonuna bastığımda oyun uzun süre siyah ekranda kaldıktan sonra yanıt vermiyor hatası çıkıyor ve açılmıyor. Kendi sitesinde Windows 8.1 ile uyumlu olduğu yazıyor. Uyumluluk modunda çalıştırmama ve firewall ayarlarından bu oyuna izin vermeme rağmen hala açılmıyor. Çözüm önerisi sunabilecek veya başına gelmiş arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum. @Atem Kaner arkadaşım da konuya bakarsa sevinirim, zira kendisinde böyle bir hata olup olmadığını bilmiyorum.

Sistem özelliklerim:
-AMD A6-5400K işlemci,
-Kingston HyperX 4 GB DDR3 1600 MHz RAM,
-Sapphire AMD R7 260X O.C. 2 GB 128 Bit GDDR5 ekran kartı,
-1 TB Seagate 7200 Barracuda harddisk,
-OCZ 550 W 80+ Bronze güç kaynağı,
-İşletim sistemi Windows 8.1 (güncel),
-DirectX 11 (güncel),
-Ekran kartı sürücüsü (güncel),
-UAC devre dışı,
-Firewall izin verildi.

Son düzenleme:
İşin garibi beta sürücüyü yükledikten sonra sistem kurulmamış gibi hata veriyor :). Dışarıdaydım yeni eve geldim deneyip sonucu yazarım. Bakalım beni daha ne sürprizler bekleyecek :).

Denedim fakat sürücü problemi de değil. Beta olmayan güncel sürücüyü yükledim fakat hala siyah ekranda kalıyor sonra hata veriyor açılmıyor. Kafayı sıyıracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı