The Elder Scrolls V: Skyrim Build Rehber

MrJacues

Hectopat
Daha fazla  
Yabancı Skyrim sitelerinde rehber ve build'ler var fakat aklım baya karışık şu anda şöyle bir OP(güçlü) build buldum fakat tavsiye eder misiniz ?
Build şu şekilde ;
  • High Elf açıp Assasin için peaklerini fullüyoruz.
  • Dragonscale görevlerini yapıyoruz.
  • Legendary seti tamamladıktan sonra 30x damage bonusumuz oluyormuş.
Bu üstteki rehberi tavsiye eden var mı ? Ya da daha detaylı tavsiyede bulunacak var ise çok sevinirim. Amacım Assasin - Archer karışımı Thief guildine girecek suikastçı bir karakter oluşturmak. Teşekkürler şimdiden. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru dışında olacak ama şu oyuna ne zaman tekrar başlasam warrior kasmak istesemde nedense sneak kasıyorum anlamadım :D

Soru dışında olacak ama şu oyuna ne zaman tekrar başlasam warrior kasmak istesemde nedense sneak kasıyorum anlamadım :D

Bende ya battle mage yada Necro kasıyorum sıkıldım artık suikastçı kasmak istiyorum warriorda çok sıkıyor ağır hantal fakat güzel hasar veriyor. :D

@bgiannis kuzen senin yorumun var mı Skyrim prosu olarak :D ?

Skyrim'de bir noktadan sonra zaten aşırı güçlü olursun, dolayısıyla oynanış olarak keyif aldığın tür ne ise ona uygun bir karakter açmanı tavsiye ederim. Skyrim'i 1000 saatin üzerinde oynadım ve legendary zorluğu oyuna gelen update ile eklendiği günden beri başka zorlukta da oynamadım. Niyetin suikastçı olmaksa eğer illusion da uzman olan bir suikastçı olmanı tavsiye ederim. Bu sayede klasik suikastçılardan daha farklı bir oynanışa sahip olursun ve hatta yer yer daha tehlikeli. Seçtiğin ırkın çok bir önemi yok Elder Scrolls oyunlarında da genel olarak pek önemi olmamıştır ırkların. Hatta bununla ilgili çok basit ve gerçekleşebilecek bir senaryo yazıyım sana.

Haydutların ele geçirmiş olduğu bir madene girersin. Hepsinin çoğunlukta olduğu bir odaya ulaştığın zaman onların vahşi hayvanlar gibi birbirine saldırması için illüzyon büyünü kullanırsın. 6 tane haydut yarın yokmuş gibi birbirine saldırırken sen köşede oturur izlersin ta ki bir tanesi ayakta kalana kadar. Kalan bir tanesine ne olacağını zaten biliyorsun. Bu çok sık yaşanır bu tarz bir karakter oynadığın zaman. Dediğim gibi asla düz bir karakter olma sadece okçu veya sadece savaşçı olmak uzun süre sonra keyif vermekten uzaklaşıyor genelde.

Farklı oynanış ve yeteneklere sahip ol ve çok güçlü olmayı kafana takma oyun zaten çok zor değil dediğim gibi legendary zorluğu dışında başka zorlukta oynamadığım halde beni çok yormuyor oyun.

Bende ya battle mage yada Necro kasıyorum sıkıldım artık suikastçı kasmak istiyorum warriorda çok sıkıyor ağır hantal fakat güzel hasar veriyor. :D

@bgiannis kuzen senin yorumun var mı Skyrim prosu olarak :D ?
dostum battlemage build item vs. söylermisin bende kasıyorum 3 efsun 1 sağlık 1 kuvvet veriyorum internette 1 tane rehber buldum ona göre ilerliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı