The Elder Scrolls V: Skyrim Ses Sorunu

AliKeleş

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Dökümantasyon
Herkese merhaba. Atacağım videodaki gibi benim oyun içinde kılıç sallama sesi, oku yaydan çıkarma sesi, shout sesleri ve müzik sesi gelmiyor. Uzun bir süredir bu sorunu yaşıyorum. Sorunu çözmek için elimden geleni yaptım ama çözemedim. Oyunu yüz saat oynadım, ne oldu da böyle oldu hiçbir fikrim yok. Oyunu iki-üç kere silip yüklemeyi, defalarca oyun dosyalarını doğrulamayı, ses ayarlarını değiştirip girmeyi, oyunun ses dosyalarını silip yeniden yüklemeyi, uyumluluk ayarlarını yapmayı denedim fakat bunlar da işe yaramadı. Windows 10 64 bit kullanıyorum. Realtek sürücüsü, işletim sistemim, anakartım, ekran kartım her şeyim güncel durumda. Mod olarak da Türkçe metin çevirisi ve skyUI modlarını kullanıyorum. Bu da video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunu çözdüm. Oyunu hard diskten kaldırıp SSD` de kurdum, sorunsuz bir şekilde açıldı ve çalıştı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı