The Elder Scrolls V:Skyrim DLC'ler kurulmalı mı?

Doğukan Seyfi

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben doğukan. Steam'dan indirmdeyken Skyrim legendary edition aldım. Oyunla beraber 3 dlc geldi sizce ben oyunu bitirip öylemi dlc'leri kurmalıyım yoksa sıfırdan başlarken dlc'leri kurup öylemi başlamalıyım. Görüşleriniz benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Open world RPG oyunlarında DLCler en baştan kurulmalı çünkü oyuna getirdikleri yeni itemlar ve mekanikler önemlidir. Ek paketleri önceden kurmanın herhangi bir zararı olmaz sana zaten ek paketin biri ev inşa etmeni sağlıyor bunu oyunu bitirip de kurmanın mantığı yok. Ayrıca Skyrim biten bir oyun değil yani elbette bütün görevleri yaparsan teoride bitirmiş sayabilirsin kendini ama sadece bu bile 1 yıldan fazla sürecektir yoldan geçen insanların bile görev verebildiği bir oyun, bazı görevlerde seviyenle alakalı oluyor örnek olarak 15. seviyeye ulaştığın zaman görev yapılabilir oluyor. Kısacası ek paketleri kur ve ufak bir tavsiye legendary zorlukta oyna çok yavaş ve çok dikkatli oynaman gerekecektir ama gerçekten geliştiğini hissedersin pes etmediğin sürece.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı