The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition nasıldır?

Dediğin dosyanın kurulumunu yaptım şimdi ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ama.

Mod Organizer 2 kurulumu:

1669381588337.png

1669381613913.png

Sonraki ekranlarda Next diyip ilerleyin. İsterseniz "Create a desktop shortcut" diyip masaüstüne kısayol oluşturabilirsiniz. Install diyip kuruluma başlayın. Kurulum bittiğinde, Launch Mod Organizer seçeneğini işaretledikten sonra Finish diyip programı çalıştırın.

Siz ilk kez çalıştıracağınızdan önünüze tam olarak nasıl bir ekran gelecek bilmiyorum fakat Skyrim'i otomatik olarak tespit etmesi lazım. Etmezse oyunun bulunduğu klasörü hedef gösterin ve
1669381788653.png

Bu sağ kısımdan SKSE'yi seçin.
Bu kısmın hemen altında "Plugins, Archives, Data, Saves, Downloads" yazan yerde Downloads'a tıklayın. Vereceğim 3 mod linkini indirip direkt .zip veya .rar halini oraya sürükleyin.

Sürükledikten sonra, her birine çift tık atıp OK diyip kurulumu gerçekleştirin. Kurulu modları sol tarafa atacak. Tik atıp etkinleştirin.

Son düzenleme:
Mod organizer 2 kurulumu:

Eki Görüntüle 1583774

Eki Görüntüle 1583775

Sonraki ekranlarda Next deyip ilerleyin. İsterseniz "create a desktop shortcut" deyip masaüstüne kısayol oluşturabilirsiniz. Install deyip kuruluma başlayın. Kurulum bittiğinde, launch mod organizer seçeneğini işaretledikten sonra finish deyip programı çalıştırın.

Siz ilk kez çalıştıracağınızdan önünüze tam olarak nasıl bir ekran gelecek bilmiyorum fakat Skyrim'i otomatik olarak tespit etmesi lazım. Etmezse oyunun bulunduğu klasörü hedef gösterin ve.
Eki Görüntüle 1583780
Bu sağ kısımdan Skse'yi seçin.
Bu kısmın hemen altında "plugins, archives, data, saves, downloads" yazan yerde Downloads'a tıklayın. Vereceğim 3 mod linkini indirip direkt. ZIP veya. RAR halini oraya sürükleyin.

Sürükledikten sonra, her birine çift tık atıp ok deyip kurulumu gerçekleştirin. Kurulu modları sol tarafa atacak. Tik atıp etkinleştirin.

Dediğin 3 dosyayı attım hata vermedi yani yeşil görünüyor şimdi ne yapmam lazım.

Special Edition'da grafik iyileştirmesi yapıldı diye biliyorum. Beğenmezseniz modlayabiliriz. Yeterli olur bence. Oyuna girip FPS kilidiniz kaldırıldı mı kontrol eder misiniz?

Evet maxiumum Hz'ye kadar sapitledi kendini teşekkürler her şey için çok yardımcı oldun grafikler de güzel daha moda ihtiyacım yok şu an.

Geri
Yukarı