Çözüldü The Evil Within açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

ghost.officer

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 DDR5
Ekran kartı
RTX 4050
İşlemci
Ryzen 7 7735HS
Epic Games'in bedava verdiği The Evil Within adlı oynu yükleyip açtığımda siyah ekranda kalmaktadir. Ekran ortasinda fare imleci hızlı hızlı gidip gelmektedir. Ama oyun açılış sesi duyulmaktadir. Çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Oyun hangi çozünürlükte açıılıyorsa masaüstündekini oyle yap. Orneğin oyun 1024x768 çozünürlükte açılıyorsa masaüstünü o şekilde ayarlaman lazım. Oyun ekranına ulaştığın zaman çozünürlüğü 1080p yap, aynı yontemi bir daha dene.
OSD için bir program kullanıyorsanız devre dışı bırakmayı deneyin. AMD'nin sürücüsünde bu özellik var. Steam'de de var. Nvidia'yı bilmiyorum. Alternatif bir program kullanıyorsanız devre dışı bırakın.

OSD, ekranın üstünde obje gösterilmesi. Örneğin FPS sayacı veya kayıt programlarının süre göstermesi gibi.

OSD için bir program kullanıyorsanız devre dışı bırakmayı deneyin. AMD'nin sürücüsünde bu özellik var. Steam'de de var. NVIDIA'yı bilmiyorum. Alternatif bir program kullanıyorsanız devre dışı bırakın.

OSD, ekranın üstünde obje gösterilmesi. Örneğin FPS sayacı veya kayıt programlarının süre göstermesi gibi.

Hayır kullanmıyorum o tür bir program.

Oyun hangi çozünürlükte açıılıyorsa masaüstündekini oyle yap. Orneğin oyun 1024x768 çozünürlükte açılıyorsa masaüstünü o şekilde ayarlaman lazım. Oyun ekranına ulaştığın zaman çozünürlüğü 1080p yap, aynı yontemi bir daha dene.

Oyunun hangi çözünürlükte açıldığını nasıl anlayacağım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı