The Evil Within için Türkçe yama önerisi

Yedek alınacak dosya isimleri ve yeri.
” The Evil Within\base\ ” Klasörüne girip, common.tangoresource alın.
Daha sonra ” The Evil Within\base\bink\ ” Klasörüne girip tango_logo.bk2 dosyasını alın bu ikini yedekleyin.

Ne olur ne olmaz virüs taraması yapın.
Direkt indirme linki: The Evil Within %100 Türkçe yama

Yedek alınacak dosya isimleri ve yeri.
” The Evil Within\base\ ” Klasörüne girip, common.tangoresource alın.
Daha sonra ” The Evil Within\base\bink\ ” Klasörüne girip tango_logo.bk2 dosyasını alın bu ikini yedekleyin.

Ne olur ne olmaz virüs taraması yapın.
Direkt indirme linki: The Evil Within %100 Türkçe yama
Teşekkürler.

@spinozapsinoza burada hangi konumu seçmem gerekiyor? The Evil Within'i seçiyorum Türkçe olmuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-16 164236.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-16 164236.png
    92,4 KB · Görüntüleme: 107
Güncel sürüm sebebini anlamadım.
Sanırım yama eski sürüm. Yeni sürümü sayfasında var ama indirmiyor. Çeviri ekibi maalesef yamayı kaldırmış.
Artık oyunu çeviren ekip piyasada değil, yani orijinal çeviri ekibinin sitesinden yamayı indirmen mümkün olmayacak. İndirdiğin yama büyük ihtimal site kapanmadan önce yamayı indirmiş ve şimdi sağa, sola dağıtan birkaç kişinin işidir. Bu saatten sonra yama ile oynama şansımız pek yok, en azından orijinal satın almış kişilerin. Crack yapanlarda bir sorun olmadığını duydum. Aldığın hata çok genel bir hata 4, 5 senedir birçok kişinin başına geliyor, ben de dahilim buna. Yama sahipleri artık sektörden çekildiği için bir çözüm beklemek nafile olacaktır. İngilizce oynamak mecburiyetinde kalabilirsin.

Geri
Yukarı