The Flash hangi platformdan izlenebilir?

• Konuyu başlatan eax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 16B

eax

Hectopat
Makaleler
4
The Flash hangi platformdan izlenebilir? 2 sene önce izlemeyi bırakmıştım. Tekrar başlamak istiyorum ama hangi platformdan izleyebilirim bilmiyorum. Aslında Netflix USA’de var ama Netflix Türkiye'de yok. VPN ile izlemeyi denedim fakat Türkçe altyazı olmuyor o zaman. 6. sezondan başlayacağım için 6 ve 7.s ezonun olması gerek.

Arkadaşlar HBO Max’te bulunuyormuş Flash. HBO Max ise bu yıl geliyor zaten. Umarım tüm sezonlarla beraber getirirler. Biraz daha bekleyeceğim izlemek için. Bir bölüm izlemeye çalıştım ama reklam geçmekten pop-up kapatmaktan elim ağrıdı.

The Flash hangi platformdan izlenebilir? 2 sene önce izlemeyi bırakmıştım. Tekrar başlamak istiyorum ama hangi platformdan izleyebilirim bilmiyorum. Aslında Netflix USA’de var ama Netflix Türkiye'de yok. VPN ile izlemeyi denedim fakat Türkçe altyazı olmuyor o zaman. 6. sezondan başlayacağım için 6 ve 7.s ezonun olması gerek.
Hocam yabancidizi'den Moly+ olarak izleyebilirsiniz.

Hocam Vpn ile netflix'i izlemek zaten netflixin yasalarına göre yasadışı sayılıyor madem yasadışı izleyecektik korsan izleyebilirsin o da yasadışı ve kul hakkı (bu arada The Flash HboMax'te olucak diye biliyorum o da 2022'nin sonunda türkiye'ye gelicek 6 ay boyunca dayanamıyacaksan en kötü şimdi izler o zaman alırsın)

Yeni konular

Geri
Yukarı