The Forest Alınır mı?

Ben oyunu 63 saat oynamışım bu kadar fazla oynadığımı farketmemişim bile yeterince de eğlendim, İlk satın aldığımda arkadaşlarımla birlikte oynadık oyunu bitirdikten sonra oyuna mod indirerek daha da eğlenceli şeyler yapmaya başladık. Gökyüzüne giden bir kaydırak yapıp kaplumbağa kabuğuyla kaymak gibi bir sürü farklı şeyler deneyimledik. Tek başıma girdiğimde fazla durmamışımdır oyunda en fazla 1 saat oynayıp kapatmışımdır ondan sonra Multiplayer sunucuları keşfettim hepsininde çok garip kitlesi vardı birisinde evleniyorlardı diğerinde stadyum gibi bir base yapıp modlar sayesinde boss'ları dövüştürüyorlardı. 😀

Hocam bunun yarısı Creative modda değilse sorgularım :D ben Creative oynamadan 85 saat oynadım ama Creative oynasaydım 200 saat falan olurdu herhalde 388 nedir?

Oyunu neredeyse 40 kere bitirmişimdir. Yarısı arkadaşlarımla yarısı normal oynarken ya da Speed run yapacağım diye. Bazen sırf sıkıldığım için arena yapıp boss kesiyorum ya da göktelen yapıyorum çok garip bir oyun.

Oyunu neredeyse 40 kere bitirmişimdir. Yarısı arkadaşlarımla yarısı normal oynarken ya da Speed run yapacağım diye. Bazen sırf sıkıldığım için arena yapıp boss kesiyorum ya da göktelen yapıyorum çok garip bir oyun.
Hocam ben oyunu her ne kadar defalarca bitirip 90 saate yakın oynasam da bir türlü build sistemini sevemedim. Bilmiyorum ben mi beceremedim ama sorunlu geliyor bana. Yani bazı özellikler çok iyi bazı özellikler sorunlu yada eksik.

Geri
Yukarı