The Forest arkadaşlar ile multiplayer oynama

arhankrkmz7

Centipat
Herkese merhaba, bugün bir arkadaşımla PlayStation 4 üzerinden The Forest oyununa başladık. Bir arkadaşımız daha bu oyunu aldı ve onunla da beraber oynamak istiyoruz. O arkadaşımız da bizimle şu anda ben ve arkadaşımın olduğu ve ilerlememiz olan bir oturuma katılabilir mi? Yoksa yeni oyun mu açmamız gerekiyor? Teşekkürler.

Herkese merhaba, bugün bir arkadaşımla PlayStation 4 üzerinden The Forest oyununa başladık. Bir arkadaşımız daha bu oyunu aldı ve onunla da beraber oynamak istiyoruz. O arkadaşımız da bizimle şu anda ben ve arkadaşımın olduğu ve ilerlememiz olan bir oturuma katılabilir mi? Yoksa yeni oyun mu açmamız gerekiyor? Teşekkürler.
Steam de olan sürümde mevcut olan save e katılabiliyordu playstation da da aynıdır diye düşünüyorum.

Katılabilir. Oyunu kuran kişi çok oyunculu yerinden şu an oynadığınız haritayı seçip oyuncular kısmında onu da davet ederse beraber oynayabilirsiniz aynı yerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı