The Forest başlangıçta neler yapılmalı?

Nasıl bir yere yerleşmeliyim? Nereye yerleşeyim?

Genellikle deniz kenarına yerleş bu daha korunaklı olur fakat yerleşmeden önce testereyi bul bu işini daha da kolaylaştıracaktır etrafda yerliler var ve katanayı da almayı unutma el feneri, paslı balta gibi eşyalarda hem hikaye için hem de eğlence için daha iyi olacaktır hangi sonu istiyorsan oyundan bıktığında o sonu yapıp ALT-F4 çekebilirsin.

@chfumut Öldüğünüz zaman mağarada ipe asılı bir şekilde duruyorsunuz. O mağarada önemli bir eşya var. Adı modern balta. O balta ile ağaçları daha hızlı bir şekilde kırabilirsiniz.

Ben adam öldüremiyorum. Beni hemen öldürüyorlar nasıl öldüreceğim bu yamyamları.

Hocam 3-4 defa art arda vurunca yere düşüyorlar. Yerde de 1-2 defa vurursanız ölüyorlar. Ben hep bu taktiği uyguluyorum. Bu komboyu daha hızlı yapmanız için katanaya ihtiyacınız var. Katana ile çok iyi oluyor.

Hocam 3-4 defa art arda vurunca yere düşüyorlar. Yerde de 1-2 defa vurursanız ölüyorlar. Ben hep bu taktiği uyguluyorum. Bu komboyu daha hızlı yapmanız için katanaya ihtiyacınız var. Katana ile çok iyi oluyor.
Adamlar elektrikli testerenin yerini anlatıyor fakat ben nerden bileyim ? Haritada rastgele bir yer. Benim elektrikli testere bulmam gerek.

Geri
Yukarı