The Forest hikaye modu var mı?

AyazFR

Centipat
Yer
Fransa
Daha fazla  
Meslek
Security
Arkadaşlar bu oyunu dün aldım tek oynamak istesem hikaye modu var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, tek oyunculu ile çok oyunculu neredeyse aynı hocam, tek oyunculu bitirmek neredeyse imkansız.
Büyük çukurda en az 10 boss var :)
Arkadaş çevremde oyun oynayan kimse yok birçok oyun aldım sırayla bitirip online olanlara geçicem o yüzden forest için oyun arkadaşı bulsam iyi olacak eminim daha eğlenceli olur.Tek çok fazla tad vermiyor.Ayrıca Rust olayı nedir?Onuda satın aldım ama hiçbir bilgim yok araştırmayada vakit olmadı.

Arkadaş çevremde oyun oynayan kimse yok birçok oyun aldım sırayla bitirip online olanlara geçicem o yüzden forest için oyun arkadaşı bulsam iyi olacak eminim daha eğlenceli olur.Tek çok fazla tad vermiyor.Ayrıca Rust olayı nedir?Onuda satın aldım ama hiçbir bilgim yok araştırmayada vakit olmadı.
Rust'ın işi bitmiş gibi dostum, serverlar çok toxic insanlarla dolu. Herhangi yabancı birinin takımındaysan yaptığın her hatanın bedelini sana hakaret edip aşağılayarak çözüyorlar. Benim keyfim kaçtı açıkçası sen nasıl hissedersin bilmem.
Forest ise hikayesi de bulunan ana teması hayatta kalma olan bir oyun. Oyunu single veya multi olarak da oynamak mümkün. Ama benim tavsiyem multi olarak oynamak çünkü bir süre sonra çok zorlaşıyor ve gerçekten sana adadaymışsın gibi bir his vermeye başlıyor ve kendini yalnız hissediyorsun, yanında sana destek olacak bir oyuncu ihtiyacı duyuyorsun bu yüzden arkadaşlarınla oynaman daha yararına olacaktır. Ayrıca Steam'de birçok rehber de mevcut buralardan öğrenebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı