Steam The Forest iade talebi ne zaman sonuçlanır?

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. The Forest oyununu almıştım. Ancak sistemim yeterli olmadığı için oyunu iade etmeye karar verdim. Şifremi daha yeni sıfırladığım için talebi erteleyeceklerini söylediler.

Ne zaman iade talebi onaylanır? Bunun için belli bir tarih verilebilir mi? Başka bir oyun alacağımdan dolayı iadeyi Steam cüzdanı üzerine gerçekleştirdim.

Ben iade talebi oluşturduktan 4 saat sonra onaylanıyor daha sonra ise 24 saat içindede param geliyordu.

14 gün içerisinde herhangi bir oyunu 2 saatten fazla oynamadığın sürece aldığın fiyata iade edebilirsin. Genellikle 3-4 saat gibi kısa bir süre içerisinde iade gerçekleşiyor fakat parayı hemen kullanamıyorsun, 24 saat bekleme süresi oluyor.

14 gün içerisinde herhangi bir oyunu 2 saatten fazla oynamadığın sürece aldığın fiyata iade edebilirsin. Genellikle 3-4 saat gibi kısa bir süre içerisinde iade gerçekleşiyor fakat parayı hemen kullanamıyorsun, 24 saat bekleme süresi oluyor.
Ben iade talebi oluşturduktan 4 saat sonra onaylanıyor daha sonra ise 24 saat içindede param geliyordu.
tamam çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı