The Forest modApı kullanmak ban sebebi mi?

osqanli

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart : MSI B650 Gaming Plus Wifi
İşlemci : AMD Ryzen 5 7600
EkranKartı : MSI RX570 Armor 8GB
Ram : PATRIOT Viper Elite 16GB DDR5
Kasa: XIGMATEK Diamond 600w 80+
Meslek
Stajyer
Arkadaşlarımla The Forest oynuyoruz ve birden çok kez bitirdik oyunu bu yüzden de farklı şeyler yapmak istiyoruz büyük evler falan fakat bunlar için gerekli malzemeyi kasmak istemiyoruz. Modapı diye bir şey varmış sanırım ve içerisindeki modlar da sorunumuz çözecek şeyler var(godmode buildhack) bunları indirsem ve sadece kendi açtığımız Server'da kullansam ban yer miyim?

Developer modunda F1'e basarak işinizi kolaylaştırabilecek komutları yazarak bunları gerçekleştirebilirsiniz.
Bu kodları biliyorum fakat nedense bende çalışmıyor ayrıyetten ModAPI deki farklı şeyleri de kullanmak istedim
Host'un siz olduğunuz sunucuda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Host arkadaşım olacak

Bu kodları biliyorum fakat nedense bende çalışmıyor ayrıyetten ModAPI deki farklı şeyleri de kullanmak istedim

Host arkadaşım olacak
Modapi'yi arkadaşlarınızla kullanmanızda sakınca yok.

Hiçbir şey olmaz kaç defa kullandım zamanında. Hatta oyunu sildim 1 sene sonra tekrar indirimdim tekrar kurdum MODAPI'nin bir sakıncası yoktur zaten oyun firması pek dikkat etmiyor diyebliyorum Forest'de böyle şeylere. Unity ile yapılmış bir oyun hiç hile kullanmadan oyun içi buglarla bile odun çoğaltıyorduk. Bir sakıncası olmaz ama kurulan Host'u sapıtacak şeyler de yapmayın mesela bin tane zombi yerli basarsanız Host kasar zor ihtimal ama belki dikkat çekebilirsiniz.

Geri
Yukarı