Çözüldü The Forest multiplayer'de Save sorunu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sqeax

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Biz arkadaşlar ile The Forest almak istiyoruz fakat nereye baksam The Forest multiplayer Online Save almıyor diye bir sorun var.
Öyle bir sorun var mı? Eğer var ise sorun çözülebilir mi? Ona göre alacağız oyunu.

Çözüm
Biz 1-2 gündür oynuyoruz, olay şu şekilde eğer oyun sahibi Save almaz ise oyundaki ilerleme gider eğer diğer oyuncular Save almaz ise eşyaları ve ilerlemeleri gider.
Peki bir şey daha sorabilir miyim?
Serveri nasıl açıyoruz?

Tabikii sorabilirsiniz ben hiçbir zaman yardım etmekten sıkılmam.

Oyuna girdikten sonra "çok oyunculu" kısmına basıp "oyuna host ol" kısmına basıyorsunuz, sonrasında kendinize göre özelliştirip oyunu başlatıyorsunuz.

Ben 1 yıl aralıklı bir şekilde farklı donanımlar ile multiplayer oynadım çok nadiren bu sorun olabiliyor çözmek için herkesin uyuması lazım uyuyup Save aldığınızda sorun olmaz aksi taktirde nadiren bu sorun olabiliyor.

Peki bir şey daha sorabilir miyim?
Serveri nasıl açıyoruz?

Kusuruma bakmayın da technopata katılalı 1 hafta oldu nasıl çözüldü olarak işaretleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Şu şekilde;

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    43,1 KB · Görüntüleme: 126
  • 2.png
    2.png
    37,1 KB · Görüntüleme: 122
Biz 1-2 gündür oynuyoruz, olay şu şekilde eğer oyun sahibi Save almaz ise oyundaki ilerleme gider eğer diğer oyuncular Save almaz ise eşyaları ve ilerlemeleri gider.

Ben oyunu aldım multiplayer bir şekilde girdik sonra çıkıcağımız vakit Save aldık host hariç kimsede Save slotu çıkmadı sonra tekrar oyuna girdiğimizde host hariç kimsenin oyunu kaydedilmemişti tekrar uçaktan başladık bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Ben oyunu aldım multiplayer bir şekilde girdik sonra çıkıcağımız vakit Save aldık host hariç kimsede Save slotu çıkmadı sonra tekrar oyuna girdiğimizde host hariç kimsenin oyunu kaydedilmemişti tekrar uçaktan başladık bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
Oyunu oynamayalı çok oldu biraz anımsamakta zorlanıyorum ama hepiniz save aldınız değil mi? Eminsiniz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı