The Forest ölünce geldiğimiz mağradan nasıl kaçılır?

489483

Hectopat
Oyunu kaydettim sırf pusula ve haritayı almak için ölüyorum o mağaraya götürüyorlar abi çıkamıyorum mağaradan neresinden çıkacağız bir yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu kaydettim sırf pusula ve haritayı almak için ölüyorum o mağaraya götürüyorlar abi çıkamıyorum mağaradan neresinden çıkacağız bir yardım edin.
İple bağlandığınız yerin yanında ip olması gerekiyor. Oradan çıkabilirsiniz. Eğer oradan biraz daha ilerlerseniz diğer eşyaları (testere/su tankı/modern yay gibi eşyalar. Mağaraların yerlerini biliyorum ancak bazı eşyalar nereden çıkıyor karıştırıyorum) bulabileceğiniz mağaralara açılıyor. Oradan o eşyaları alipta çıkabilirsiniz.

İple bağlandığınız yerin yanında IP olması gerekiyor. Oradan çıkabilirsiniz. Eğer oradan biraz daha ilerlerseniz diğer eşyaları (testere/su tankı/modern yay gibi eşyalar. Mağaraların yerlerini biliyorum ancak bazı eşyalar nereden çıkıyor karıştırıyorum) bulabileceğiniz mağaralara açılıyor. Oradan o eşyaları alipta çıkabilirsiniz.

Çok karanlık çakmakta bir işe yaramıyor aydınlatmıyor yeterince ha bire yamyamlar beni yiyor sanırım kaçacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı