The Forest sebepsizce korkuyorum

Arkadaşlarınla oyna. Zaten o korku sana oyunun güzelliğini yaşatacak. Mağaralara gece git, kendine set çek...
Hocam güvendiğiniz bir arkadaşınızla oynayın. İlla tek oynayacaksanız ilkten ben de tekken heyecan yapıyordum tek yerli görünce ama alıştım. Şimdi loot için en zor modda en büyük yerli köyüne tek gidebiliyorum.
Ben de tek başıma oynayamam bu yüzden arkadaşlarım ile oynadım. :D
Hiç arkadaşım olmadığı için tek giriyorum zaten :)
Müsait bir zamanında beraber girebiliriz istersen?
şuan singleplayerdayım nasıl geleceksiniz ?

Oyunda karşıma bir tane normal yerli bile gelse çok korkuyorum, savaşamıyorum. Base'mden çıkamıyorum. Normalde ben korkmam böyle şeylerden ama bundan korkuyorum. Hikayeyi sanki kendim ordaymışım gibi yaşıyorum, bundan dolayı olabilir mi? Tek başıma oynuyorum.
Sesleri kısmayı dene veya arkadan müzik aç. Arkadaşın var ise onunla oynayabilirsin öyle çok eğlenceli oluyor.

Öğrenme konusunda en başarılı yapay zekaya sahip oyunlardan birisi. O yüzden yerlilerin ne yapacaklarını kestirmek mümkün değil, çok tehlikeli olup saldırabilirler de, sizi dinleyip eğitilebilirler de. Korkmakta haklısınız yani.

Bir de oyunların vermek istedikleri duyguları böyle dolu dolu yaşayan insanlar bence oyunlardan daha çok şey alıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı