Hediye The Forest

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılıyorum.

1 kişiye The Forest.

Şart;

• Sosyal'de yazılmış toplam 100 mesaj.
  • Katıldım ya da katılıyorum yazmak.
Süre;

• 20.00'da açıklanacak. Tam 20.00'da kapanacağından dolayı 20.05 gibi açıklanabilir, belki internet yavaşlar falan.
Nasıl yapılacak?

• Çekiliş sitesinden herkesin ismini yazacağım ve videoyla çekeceğim kazananı, YouTube'a yükleyip atarım.
  • 1 kazanan, 2 yedek.
  • Kazanan 2 saat içerisinde yazması lazım, Steam'den eklemem lazım. 2 saat süre evet az, ama uğraşmak istemiyorum, dediğim gibi küçük bir şey zaten hediye. Yine kazanan süresi yedek için de geçerli aynı süre.
Oyun bu; her ne kadar modası belki geçse de, bu paraya güzel.

Eki Görüntüle 2023597
Katılıyorum.

Katılıyorum

Oyun bu deyip geçmeyin, 30dk - ya da 1.30 saat içinde 20 dolara dönecek özel fiyatlandırma olmazsa. Yani 10 11 kat artacak fiyatı. Son şans ve güzel hediye.

İhtiyacı olan birine gider umarım.

1 kişiye The Forest.

Şart;

• Sosyal'de yazılmış toplam 100 mesaj.
  • Katıldım ya da katılıyorum yazmak.
Süre;

• 20.00'da açıklanacak. Tam 20.00'da kapanacağından dolayı 20.05 gibi açıklanabilir, belki internet yavaşlar falan.
Nasıl yapılacak?

• Çekiliş sitesinden herkesin ismini yazacağım ve videoyla çekeceğim kazananı, YouTube'a yükleyip atarım.
  • 1 kazanan, 2 yedek.
  • Kazanan 2 saat içerisinde yazması lazım, Steam'den eklemem lazım. 2 saat süre evet az, ama uğraşmak istemiyorum, dediğim gibi küçük bir şey zaten hediye. Yine kazanan süresi yedek için de geçerli aynı süre.
Oyun bu; her ne kadar modası belki geçse de, bu paraya güzel.

Eki Görüntüle 2023597

Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı