The Forest'ta yerlileri duvarlardan uzak tutmak

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Merhabalar. Arkadaşımla The Forest'a başladık ve bin bir emekle evimizin etrafına odun duvar ördük. Ancak yerliler sık sık gelip duvarlara saldırıyor ve bu da sinir bozuyor. Bazen keşife çıkıyoruz ve geldiğimizde bazı duvarlar yıkılmış oluyor. Yerlileri bu duvarlardan uzak tutmak için ne yapabiliriz? "Defensive Spikes" denen şeyden duvarın önüne tamamen örsek yerlilerin duvara saldırmasını engelleyebilir miyiz? Veya sizlerin tavsiyesi var mı bu konuda? Sanırım evi yerlilerin yakınına yapmışız çünkü 5 dakikada bir 5-6 tane yerli saldırmaya geliyor. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Evinizi büyük ağacın olduğu yere yaparsanız sahil kıyısına yakın olduğu için çok fazla yamyam gelmez. Büyük ağaçtan kastım oyunda sembolleşmiş bir ağaç var tek bir tane. Haritada yerini kolayca bulabilirsiniz. Suya yakın yaparsanız o kadar çok gelmezler. Ayrıca oyunun sonuna doğru alınan bir eşya sayesinde bulunduğunuz bölgede aktif bir şekilde yere saplarsanız hiç yamyam gelmez. Eşyanın ismini hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı