The Guild 3 Türkçe Yama

Ev içindeki missingitem sorununu giderdim son yamada. Ama sıkıntı var ise akşam bakarım tekrardan. Bina çevirileri aslında düzgün ama oyuna sonradan getirdikleri patchlerde nedense saçmaladı. Hata olmamasına rağmen missingloc hatası veriyor. Sonraki yamalarda umarım düzelir. Birde bu adamlar her yamada 60bin satırlık text dosyasında bazen en sona bazen de aralara müdahale ediyorlar. Yeni nesne ve çeviriler geliyor, yada var olanı siliyorlar. Her seferinde kontrol edip eşitlemek gerekiyor. Oyun biraz otursun gene üzerinden topluca geçeceğim. Ama şu anki haliyle bile gayet tatmin edici :)

Şu an pek sıkıntı yok ama açıklamaların çoğu hala orijinal dil kalmış. Ana başlıklar ve yapılacaklar düzgün çevrildiği için sonuca gidiliyor. Bazı aksiyonlarda gereksinim olan binalar missing olarak geçiyor o kadar. Hocam ağırlık olarak aile ağacı ve aksiyonların açıklamalarına el atarsanız sevinirim 🙂

Yama yeni güncelleme ile bina isim sorunları çözmüş. Çevirmen arkadaşız @Xanthor geri kalan kısım ve tutorial bölümüne ağırlık vermiş durumda. Emeği için teşekkürler...

@Penetrator God hocam, yama duyuru ve çalışma bağlantısını konuda paylaşırsanız hoş olur kanaatindeyim. Çeviri için çabalayan arkadaşa gerekli desteği vermiş oluruz.

selamlar, link değişimine gerek yok ben yandex disk üzerinde datayı replace yaptığımdan sorun olmuyor. ara ara girip çeviri yapıp, yenisi ile güncelliyorum da büyük değişiklik ol adığı müddetçe bilgisini vermiyorum 😁

tutorial kısmının çevirisi de tamamlandı bu arada.

Merhaba, Öğretici Oyun (Yardım) bölümü çevirisi tamamlanmıştır.

Son düzenleme:
Çeviri baya ilerlemiş, eline sağlık... Bildirimlerin açıklamaları kalmış gibi. Mesaj başlıkları Türkçe ama açıklamalar yabancı. Ev satın aldım para karşılığı ama hemen arkamdan mesaj geldi baş belasısın diye. Açıklamaya baktım ama İngilizce olunca anlayamadım :)

Oyunu yeni aldım öğretici modunda oynuyorum görevlerde birkaç bina isminde hem ingilizce hemde değişik yazılar yazıyor, acaba öğretici oynuyorum diyemi bilemedim

Yeni konular

Geri
Yukarı