The Last of Us 1-2 beraber PC'ye gelir mi?

Naughty Dog'ta çalışan biri PS5 sürümünden kısa bir süre sonra yıl içerisinde PC'ye geleceğini söyledi. Önümüzdeki sene part 2'de gelebilir ya da paket yapıp iki oyunu Steam mağazasında da görebiliriz, hiç belli olmaz. Diğer oyunlarında devamını kesinlikle eklerler bence.

Naughty Dog'ta çalışan biri PS5 sürümünden kısa bir süre sonra yıl içerisinde PC'ye geleceğini söyledi. Önümüzdeki sene part 2'de gelebilir ya da paket yapıp iki oyunu Steam mağazasında da görebiliriz, hiç belli olmaz. Diğer oyunlarında devamını kesinlikle eklerler bence.
İstediğim cevap benimde aklıma geldi bundle birsekilde çıkaracakları veya çok brkletmezler 2023 başı gelir diye tahmin ediyorum

İstediğim cevap benim de aklıma geldi bundle bir şekilde çıkaracakları veya çok brkletmezler 2023 başı gelir diye tahmin ediyorum.

Bu yıl içinde paket form'unda çıkmazsa 23 planları içersine bence dahildir. Yakın tarihte dizisi de çıkıyor, bir strateji uygulamaları kesinlikle ihtimal.

Bence ilk önce TLOU 1'i çıkarırlar bakarlar tutarsa arkasından 2'yi çıkarırlar belki. Paket yapmak bence risk almaktır.

Ya tutarsa hesabında ilerlediklerini hiç sanmıyorum. Exclusive devri bence bitti, bir oyunun hikaye devamını getirmeyeceklerini hiç sanmıyorum, oyuncuların çok büyük tepkisi olur.

Son düzenleme:
Bu yıl içinde paket form'unda çıkmazsa 23 planları içersine bence dahildir. Yakın tarihte dizisi de çıkıyor, bir strateji uygulamaları kesinlikle ihtimal.

Ya tutarsa hesabında ilerlediklerini hiç sanmıyorum. Exclusive devri bence bitti, bir oyunun hikaye devamını getirmeyeceklerini hiç sanmıyorum, oyuncuların çok büyük tepkisi olur.
Konsolu olmayıp PC kullanicilari fena dellenir devam oyunu icin çok brkletmezler ya bundle çıkarirlar beraber yada çok fazla.bekletmeyip pcye çıktıktan 3ay sonra felan veya 2023 başında cikarirlar diye tahmin ediyorum bence öyle olur

23 yılının ilk ayları olur mu bilmiyorum, returnal ve Sackboy'da hazırlanıyormuş. Bu yıl içinde miles moreles de gelebilirmiş. Sürpriz yaparlarsa part 2'de gelir. Hatırlarsak God of War birden gelmişti sadece birkaç sızıntı vardı, part 2'de de aynı durumu yaşarsak nefis olur.

The Last of Us part 2 indirime girmiş PS4 var sizce alınır mı? İlk hikayeyi oynamıştım ikinciyi pahalı diye oynayamamıştım sizce değer mi? Yoksa PC için beklemeli miyim?

The Last of Us part 2 indirime girmiş PS4 var sizce alınır mı? İlk hikayeyi oynamıştım ikinciyi pahalı diye oynayamamıştım sizce değer mi? Yoksa PC için beklemeli miyim?

Ne yaptın reis aldın mı? Bende indirime girmesini bekliyordum fakat PC'ye çıkmasını da bekleyebilirim hala düşünüyorum.

Geri
Yukarı