The Last of Us 2 alınır mı?

ftlX0

Kilopat
SSD veya HDD modeli
240 gb ssd, 1 tb hdd
Ekran kartı
Rx 580 8 gb
Anakart
Asus a320m-k
İşlemci
Amd ryzen 5 5500
İyi Sosyaller arkadaşlar. 99 liraya düşmüş PS Store'da. Fiyat güzel düşünüyorum almayı ama şöyle bir şey var. Alırsam oynayamayacağım şu an çünkü bir PS sahibi değilim. Yani alırsam gelecekte bir zamanda oynayabilirim belki diye alırım. Sizin görüşünüz bu konuda nedir? Sizce alınır mı bu durumda alınmaz mı?

Alınır kessinlikle. Bu fiyattan aşağı inmez zaten daha. İleride Ps sahibi olacaksanız oynarsınız.
Kaçırma. 4 gün önce 400'e almıştım bu kadar düşüceği aklıma gelmezdi :(
Belki pcye gelir diyede bir düşüncem var. 1 remake ten sonra ama fiyatının bu seviyelere düşmesi biraz sürer. Çıktıktan baya bir sonra düşer bu fiyatlara pcye çıkarsa eğer. Fiyat kaçmaz ama, ps sahibi olacağım kesin değil bu arada yani olursam diye dedim. Malum fiyatlar uçuk ve öğrenciyim. Görüşleriniz için teşekkür ederim.

Kaçırma. 4 gün önce 400'e almıştım bu kadar düşüceği aklıma gelmezdi :(
İade seçeneklerini denedin mi hocam. Bilmiyorum psde nasıl işliyor ama steamden yola çıkarak dedim ben.

İyi sosyaller arkadaşlar. 99 liraya düşmüş PS Store'da. Fiyat güzel düşünüyorum almayı ama şöyle bir şey var. Alırsam oynayamayacağım şu an çünkü bir PS sahibi değilim. Yani alırsam gelecekte bir zamanda oynayabilirim belki diye alırım. Sizin görüşünüz bu konuda nedir? Sizce alınır mı bu durumda alınmaz mı?

Yani eğer 99 TL versem beni bozmaz diyorsan al gitsin, ileride dediğin gibi bir konsol alırsan oynayacak oyunun hazırda bulunur.

Geri
Yukarı