The Last of Us 2 PC'de oynama

Bilgilendirme için teşekkürler, referans olarak aldığım sistemin ekran kartı modeli GTX 1070 olmasına rağmen GoW3'te özellikle yoğun sahnelerde yer yer frame kayıpları görmüştüm, sanırım üzerinde biraz araştırma yapıp doğru ayarları uygulamak lazım.
gtx 1650 ti ve i5 10200H var rahatlık ile oynarım diye düşünüyorum dimi
RPCS3 öykünücüsü ile iyi bir bilgisayarınız varsa PS3 oyunlarını oynayabilirsiniz. GOW 3'e kadar olan GoW oyunlarını ve TLoU'nun ilk oyununu oynayabilirsiniz.
Şöyle bir şey buldum: PCSX4 - PlayStation 4 Emulator

Bir bakarsanız sevinirim
RPCS3 gibi bir emülatörde özellikle GoW3 veya TLoU gibi PS3 yapımlarını daha sabit 60 FPS çalıştıracak makine yok daha doğrusu optimizasyon yok.
Biraz araştırırken şunu buldum: PCSX4 - PlayStation 4 Emulator

Bir bakarsanız sevinirim

Herekse iyi akşamlar,

The Last of Us 2 veya God of War gibi oyunları PC de oynamanın bir yolu var mı?

PS Now harici başka bir yol daha var, zamanını beklemek. :D
Zamanında Playstation yöneticileri arası bir toplantıdan görsel sızdırılmıştı. O görselde Uncharted 4 ve Kayıp Miras ile God of War 2018'in PC'ye çıkacağı söyleniyordu. Uncharted oyunları geçen günlerde gerçekleşen Playstation Showcase yayını ile resmi olarak duyuruldu. Uncharted sonrasında ise God of War Ragnarök'un çıkışına yakın bir sürede God of War 2018'i bilgisayara getirirler.

Haha bunu yazdım ertesi gün God of War'ın Geforce Now kütüphanesine eklendiği haberi geldi. 😂

God-of-War-PS4_45.jpg

Geri
Yukarı