The Last of Us dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

The Last of Us video oyununun en önemli ismi ve senaristi olan Neil Druckmann'ın dizinin de senaristliğini yapıyor olmasından kaynaklı olarak dizide ''bu dizi iyi olmuş'' denilebilecek bir kalite seviyesi var.

HBO da diziyi maddi ve prodüksiyon açısından iyi bir şekilde desteklemiş ve bu destek işe yaramış.

Halihazırda film gibi olan bir video oyununun birebir dizisini çekiyor olmanın daha fazla kitleye ulaşabilmesi ve daha fazla gelir sağlayabilmesi dışında hayranlar için ne mantığının olduğu ise tartışılır.

Bu dizi part 1 ve part 2 konularını mı ele alıyor? Yoksa sadece part 1 mi? Henüz oynamadım oyunları, bilgisayara gelince oynayacağım, diziyi izleyip spoiler yemek istemiyorum o yüzden.

Gördüğüm kadarıyla izleyen herkes beğeniyor. Oyunun senaristi dizinin de senaristi olduğuna göre kaliteli bir iş vardır ortada. Umarım kalitesini bozmadan devam eder.

Bu dizi part 1 ve part 2 konularını mı ele alıyor? Yoksa sadece part 1 mi? Henüz oynamadım oyunları, bilgisayara gelince oynayacağım, diziyi izleyip spoiler yemek istemiyorum o yüzden.

Gördüğüm kadarıyla izleyen herkes beğeniyor. Oyunun senaristi dizinin de senaristi olduğuna göre kaliteli bir iş vardır ortada. Umarım kalitesini bozmadan devam eder.
1.sezon 1.oyunu 2.sezon 2.oyunu anlatacak.

Bende oyunu oynamadım 3 Mart'a oynayacağim eğer diziyi beğenirsem oyunu oynamayı daha heyecanlı beklerim diye düşünüyorum.

Son oyunu hikayesel anlamda b*k gibiydi. Kim derse desin, güzelim oyunu hikaye yönünde mahvettiler. Grafik,atmosfer şahane ötesiydi, hikaye yüzünden sıçıp batırdılar. 2.oyunu hikaye yüzünden oynamadım. 1.oyunu ps3'de oynamıştım sadece. Ps4 aldım, hikayeyi duyduktan sonra, uncharted ve god of warı oynayıp, sattım cihazı.

Oyunun büyük bir hayranı olarak dizinin ilk bölümü şahane olmuş gerçekten. Pedro Pascal'ın yanında bir de son Terminator Gabriel Luna yı görmek harika oldu. Oyunla aynı senaryo olsa bile her şey aynı değil ufak tadında değişiklikler mevcut bu tercihi de oldukça beğendim.

Özellikle belirteyim oyunu oynamayanlar dizisiyi izlemesinler çünkü tamamen ilk oyunu anlatıyor. Benim tavsiyem 3 Mart'ta oyun çıkınca oynayın sonra da diziyi izleyin.

Diziyle oyun bana kalırsa çok benziyor. Hatta bazı sahnelerde direk oyunu izliyorum sandım.

Mesela:
Kaza yapmadan önce arabayla şehirde kaçmaya çalıştıkları sahne direk oyundan gibi duruyordu.

Bende oyunu oynamadım 3 Mart'a oynayacağim eğer diziyi beğenirsem oyunu oynamayı daha heyecanlı beklerim diye düşünüyorum.
Diziyi izledikten sonra oyun zevk vermeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı