The Last of Us dizisinin Ellie ve Joel'u belli oldu

Naughty Dog, HBO ile TLOU dizisi yapacağını duyurduğu andan itibaren hepimizin Ellie ve Joel'u canlandıracak karakterler hakkında tahminleri oldu. Hatta genel olarak herkesin tercih ettiği oyuncular oldu.
En popülerleri Nikolaj Coster-Waldau ve Kaitlyn Dever idi. Ve bana kalırsa çok uyumluydu. Ama işler beklediğimiz gibi gitmedi.
Bella Ramsey (Ellie) ve Pedro Pascal (Joel) seçildi. Pedro fena olmamış ama Bella'yı nasıl Ellie'ye uyduracaklar çok merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IMG_20210211_110103.jpg

IMG_20210211_110113.jpg

Arkadaşlar sinematografi denen bir şey var, bir oyuncuda her şey tip değil. Karakteri yansıtabilecek oyuncuyu bulmaya çalışmışlar-kaldı ki çok aşırı alakasız değil. Makyajla yakınlaşır Ellie'ye. - Ben oyunculuklarını Game of Thrones dizisinden bildiğim bu ekibe güveniyorum.

Herkesin hayali şu kadroydu ama bence HBO bunu düşünmemiş olamaz-ki zaten Joe için düşünülen oyuncu Jaime Lannister rolü ile HBO'nun Game of Thrones dizisinde uzun zaman oynadı. Yani radarlarında olmama ihtimali yok. Belki oyuncu projeye sıcak bakmadı veya finansal olarak anlaşamadılar. Diğer oyuncu sanırsam oyunun karakter modellemesinde yer alan kız. (emin değilim)

joelellie.jpg

Geri
Yukarı