The Last Of Us hala düzelmemiş

Kim diyor düzeldi diye? Bilgisiz kişilere itibar etmeyin. Oyuna 16 GB RAM yetmiyor bu arada 24 lazım.
Bazı konularda büyük oranda düzelmiş dendiği için oraya vurgu yaptım.
i5 11400F + ASUS TUF 3060 Ti sistem için yaz indirimlerinde alıp denemeyi planlıyorum bende, ekran kartının daha 70 dereceye ulaştığını görmedim. Bakalım bizde nasıl performans verecek :)
Güzel performans alırsınız, ben yüksek sıcaklıklara (CPU) dayanamadığım için sildim. Sizin böyle bir korkunuz yoksa rahatça oynarsınız. Hele işlemciniz ısınmayan model/stok soğutucu değilse bir problem çıkarmaz.

Kartın yeterli olup, oyun 16'dan fazla ram istediği için grafik ayarınızı değiştirdiğinizde aynı fps değerlerini alıyorsun. Ben oyunu i5 10400F GTX 1660S ile orta-yüksek karışık grafik ayarında 45-60 FPS arası oynadım ve oyunu akıcı bir şekilde sorunsuz oynadım. İşlemci kullanımı oyunda yüzde 100'lere çıktığı için işlemciye undervolt yaparak oynamak zorunda kaldım 60-70 derecede çalışıyordu.

Ama soracak olursan ben 1660S ve i5 10400F ikilisiyle fps drop yaşamadan akıcı bir şekilde sorunsuz oynayıp bitirdim.

Kartın yeterli olup, oyun 16'dan fazla ram istediği için grafik ayarınızı değiştirdiğinizde aynı fps değerlerini alıyorsun. Ben oyunu i5 10400F GTX 1660S ile orta-yüksek karışık grafik ayarında 45-60 FPS arası oynadım ve oyunu akıcı bir şekilde sorunsuz oynadım. İşlemci kullanımı oyunda yüzde 100'lere çıktığı için işlemciye undervolt yaparak oynamak zorunda kaldım 60-70 derecede çalışıyordu.

Ama soracak olursan ben 1660S ve i5 10400F ikilisiyle fps drop yaşamadan akıcı bir şekilde sorunsuz oynayıp bitirdim.
Drop olayı bende de yaşanmadı. Sadece belirtmek istediğim oyunu stabil bir şekilde oynamak hala hayal. Bir de işlemcime bazen stok yetmiyor, burda da öyle bir durum yaşandı. Bu biraz da kişisel bir şey olsa da oyunun bu konuda hala bozuk olmasının da yüksek bir etkisi var. Onun dışında ben de bir sıkıntı yaşamadım. Gönül isterdi ki şöyle sorunlar yaşamadan aksın gitsin. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı