The Last of Us optimizasyondan dolayı yaşanılan pişmanlık

Muhterem Musti

Decapat
Daha fazla  
Optimizasyonu restoran artığı gibi olan The Last of Us için çıkmadan önce büyük bir Last of Us fanı olduğumdan efsanevi bir sistem aldım. Bu sistem diğer oyunlar da içindi ama Last of Us olmasaydı almazdım. Sizce güncelleme vb getirirler mi? Çünkü 60 bin TL borç alarak aldığım PC'yi görmek bile istemiyorum. Bir yandan 700 TL Last of Us. İyice soydular beni.

PC'ye çıkan PS oyunları genelde "bakın bizim konsolomuzda çok daha iyi oynanıyor konsolu alın daha rahat oynayın" demek için çıkan oyunlar. Bir kaç ayda tamamen düzeltmiş olurlar.

Optimizasyonu restoran artığı gibi olan The Last of Us için çıkmadan önce büyük bir Last of Us fanı olduğumdan efsanevi bir sistem aldım. Bu sistem diğer oyunlar da içindi ama Last of Us olmasaydı almazdım. Sizce güncelleme vb getirirler mi? Çünkü 60 bin TL borç alarak aldığım PC'yi görmek bile istemiyorum. Bir yandan 700 TL Last of Us. İyice soydular beni.

Eğer çok oynamadıysanız iade edin hocam düzelirse geri alırsınız düzelmezse o parayla simit yersiniz

Bir oyun bilgisayarında kasıyor diye bilgisayara bu kadar nefret besliyorsan, bence tedavi olmalısın dostum. Çünkü bu hiç normal değil.
Tamam bir şeyin çok büyük bir fanı olabilirsin de bu da artık hastalık boyutuna ulaşmış.

Düzelteceklerdir hocam sonuçta bu oyun PS tarafının en ünlü markalarından biri, PC tarafında millet bu oyuna bakarak PS5 almayı düşünecek. Ama tabii ilk çıkış sürecindeki o optimizasyon sorunlarından sonra sizin oyuna bakışınız eskisi gibi olmayacak doğal olarak o ayrı.

Geri
Yukarı