The Last of Us optimizasyonu düzeldi mi?

Muhterem Musti

Decapat
Daha fazla  
The Last of Us oynadım zar zor bitirdim ama sildim. Çıktıktan sonra 2. gün oynadım ve optimizasyon çok kötüydü. Naughty Dog bu konuda özür diledi, güncellemelerle düzeleceğini de belirtti ama bir sorum var. Yazın temmuz ayında filan düzelir mi? Ben düzeleceğini düşünüyorum ama belki daha iyi tahmin yapabilecek biri vardır..

Normalde 10 dakikada bir çöken oyun, DLSS kapattığım zaman çökmemeye başladı ilginç bir şekilde. Optimizasyon hala rezalet, 80 90 FPS de çamur gibi grafik ile bitirdim oyunu.

The Last of Us oynadım zar zor bitirdim ama sildim. Çıktıktan sonra 2. gün oynadım ve optimizasyon çok kötüydü. Naughty dog bu konuda özür diledi, güncellemelerle düzeleceğini de belirtti ama bir sorum var. Yazın temmuz ayında filan düzelir mi? Ben düzeleceğini düşünüyorum ama belki daha iyi tahmin yapabilecek biri vardır.

Pek düzelmedi ben 1 2 hafta bekleyeceğim.

Normalde 10 dakikada bir çöken oyun, DLSS kapattığım zaman çökmemeye başladı ilginç bir şekilde. Optimizasyon hala rezalet, 80 90 FPS de çamur gibi grafik ile bitirdim oyunu.

Yayıncılar (mesela Easter Gamers TV) nasıl oynuyor hiç donmadan hata almadan. Baktığımda yayında kesilme de yok dümdüz yayın ve mükemmel grafikli Last of Us.

Yayıncılar (mesela easter gamers TV) nasıl oynuyor hiç donmadan hata almadan. Baktığımda yayında kesilme de yok dümdüz yayın ve mükemmel grafikli Last of Us.

Ben de aynı soruyu sordum kendi kendime inan hiç bilmiyorum. Bir ihtimal onlara önceden denemeleri için farklı sürüm gidiyor yayın yasağı kalkınca yayınlıyorlar, ya da 4080 4090 var adamlarda.

Ben de aynı soruyu sordum kendi kendime inan hiç bilmiyorum. Bir ihtimal onlara önceden denemeleri için farklı sürüm gidiyor yayın yasağı kalkınca yayınlıyorlar, ya da 4080 4090 var adamlarda.

Bence de bir adam video paylaşmış 4090 kasmadan oynuyor ama CPU GPU tavan.

Arkadaşlar yorumlara bakınca korkuyordum ancak nedense bende ters tepti. Tek sorun 15 dakikada bir donuyor 2 saniyede düzeliyor. Videoyu yükledikten sonra DLSS açtım ve daha yüksek FPS alıyorum. Gölgelendirme yükleyici tamamlanmamasına rağmen gayet iyi bende. Sistemim aşığıda;

(Video)

Yeni konular

Geri
Yukarı