The Last of Us Part 1 FSR 3 modu oyunu çökertiyor

Jesse Pinkmann

Decapat
Daha fazla  
@Kedicikw hocam selam, Cyberpunk'a kurdum DLSS Frame Generation'u açtım oyun Low ayarlarda fıstık gibi akıyor 5 saat gömdüm aralıksız. Aşırı keyifli saatler geçirdim. The Last of Us'u indirdim ama FSR modu nedense onda çalışmadı hocam. FSR modunu kurduğum gibi oyun crash veriyor. Bir el atabilir misiniz?

The Last of Us'u indirdim ama FSR modu nedense onda çalışmadı hocam. FSR modunu kurduğum gibi oyun crash veriyor. Bir el atabilir misiniz?
Normalde peki oyuna girebiliyor musun? RTX kartlarda bile çok düşük performans verdiği için olabilir aslında. Ayrıca onun istediği sürüm değerleri farklı olabilir.

Normalde peki oyuna girebiliyor musun? RTX kartlarda bile çok düşük performans verdiği için olabilir aslında. Ayrıca onun istediği sürüm değerleri farklı olabilir.
hocam modu kaldırdığımda girebiliyorum. Ama modu kurduğumda cmd de exe bulunamadı diyo ve oyun crash veriyor açılmıyor. Fsr2.1 diyodu fsr2.1 denedim fsr2.0 denedim ikisinde de çalışmadı.

hocam modu kaldırdığımda girebiliyorum. Ama modu kurduğumda cmd de exe bulunamadı diyo ve oyun crash veriyor açılmıyor. Fsr2.1 diyodu fsr2.1 denedim fsr2.0 denedim ikisinde de çalışmadı.
Modu exe'nin yanına attığına eminsin değil mi? Ayrıca oyuna kısayoldan değil de exe'nin yanına dosyaları attıktan hemen sonra exe ile girmeyi dene bir de.

Modu EXE'nin yanına attığına eminsin değil mi? Ayrıca oyuna kısayoldan değil de EXE'nin yanına dosyaları attıktan hemen sonra EXE ile girmeyi dene bir de.

Crash yemesi normal hocam tam uyumlu değil zaman geçsin ben kurdum ancak mod stabil değil ara sahnelerde oyun çöküyor tam uyumlu değil şu anda zamanla düzelir bence.

Crash yemesi normal hocam tam uyumlu değil zaman geçsin ben kurdum ancak mod stabil değil ara sahnelerde oyun çöküyor tam uyumlu değil şu anda zamanla düzelir bence.
Eğer bu yöntemde olmazsa onu diyecektim zaten. TLOU için daha uyumlu yapmadı hala. Ücretli bir yaması var diye biliyorum o belki daha iyidir.

Modu EXE'nin yanına attığına eminsin değil mi? Ayrıca oyuna kısayoldan değil de EXE'nin yanına dosyaları attıktan hemen sonra EXE ile girmeyi dene bir de.

Hocam denedim olmadı, müsait olunca bir de modun önceki versiyonlarını deneyeceğim.

Eğer bu yöntemde olmazsa onu diyecektim zaten. TLOU için daha uyumlu yapmadı hala. Ücretli bir yaması var diye biliyorum o belki daha iyidir.
Hocam listede tlou destekliyor diyolar.

RDR 2 tam uyumlu şu anda zamanla hepsi tam uyumlu olacak.

RDR2 de çalıştırabildim hocam zaten modu ama save dosyalarım gitmiş, PC'ye format atmıştım internetten bulabilirsem save dosyası kaldığım yerden devam edeceğim FSR3 kurulu şekilde. Bu arada FSR3 FSR2'ye oranla kaç FPS fark atıyor?

Geri
Yukarı