The Last of Us Part 1 PC sürümünü alacak mısınız?

Almayacağım, korsan da oynayamayacağım. Çünkü bana göre bir oyun değildir. Ben daha çok rol yapma oyunları seviyorum ve hikayeli zombi oyunları sevmiyorum.

10 yıllık oyuna 70 dolar istemeleri saçmalık. Biz de daha ucuza satılıyor olmasına rağmen 600TL'de çok. GoW gibi başyapıt oyun bile hala 200TL'den satılıyor. Fiyatlandırma absürt. Remake olan bir durum da göremedim pek. En az 5 kere bitirdiğim bir oyun TLOU. Hak etmesine ediyor ama TLOU 2 600TL'den satılsa neyse derdim. İki grafik cilalamasına oyunu komple değiştirmişler gibi fiyat istemeleri yakışmadı. Bence indirim bekleyin.

10 yıllık oyuna 70 dolar istemeleri saçmalık. Biz de daha ucuza satılıyor olmasına rağmen 600TL'de çok. GoW gibi başyapıt oyun bile hala 200TL'den satılıyor. Fiyatlandırma absürt. Remake olan bir durum da göremedim pek. En az 5 kere bitirdiğim bir oyun TLOU. Hak etmesine ediyor ama TLOU 2 600TL'den satılsa neyse derdim. İki grafik cilalamasına oyunu komple değiştirmişler gibi fiyat istemeleri yakışmadı. Bence indirim bekleyin.
Biz PC'ye çıktığına seviniyoruz :D Bu yüzden de oyunu alıyoruz. Ben de Etail'den ön sipariş verdim.

1 ay önce falan satın aldım zaten çıkışını bekliyorum.

Biz PC'ye çıktığına seviniyoruz :D Bu yüzden de oyunu alıyoruz. Ben de Etail'den ön sipariş verdim.
PC'ye çıktığına ben de seviniyorum ama GoW'da PC'ye çıktı. Ve onun fiyatlandırması ortada. TLOU dünyada genel olarak satışa pahalı sunuldu. 10 yıllık oyunun bu fiyatta olmaması gerekirdi. Kızdığım nokta o. Yoksa başyapıtlardan biri TLOU. İstediği sistem özellikleri de aşırıya kaçmış ayrıca. PS3'te oynanıyordu bu oyun :) Daha makul yapılabilirdi.

Bir çok defa izledim fakat hiç oynayamadım. Sırf bu oyun için de sevmediğim bir platform ürününe para veremezdim, kimse vermez en azından Türkiye de :/ Etail'den siparişimi verdim.

Geri
Yukarı