The Last of Us part 2 indirime girer mi?

Dean.308

Hectopat
Yer
New Austin
Merhabalar, ben almayı düşünüyorum ama 429 TL pahalı geliyor. Yani indirime ne zaman girer? 1 yıl olsun ama bana kesin olmaz tabii ama bir söyleyin
Bu arada CD olarak değil dijital olarak alacağım onu da söyleyeyim dedim.

download.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarih vermek kahin mi var burda? :) Oyun cıkısından sonra takip etmeniz gerekiyo kolay kolay indirime gireceğini sanmıyorum oyunun inceleme puanları 9/10 altında degil ön sipariş ve çıkışından sonra milyonlarca satacağı kesin 1 belki 2 yıl uzun sürer saglam bi indirime girmesi.

Tarih vermek kahin mi var burda? :) Oyun cıkısından sonra takip etmeniz gerekiyo kolay kolay indirime gireceğini sanmıyorum oyunun inceleme puanları 9/10 altında degil ön sipariş ve çıkışından sonra milyonlarca satacağı kesin 1 belki 2 yıl uzun sürer saglam bi indirime girmesi.
yok ben kesin demedim bi tahmin olabilecek teşekkürler ben bekleyeceğim

hortlatıyım ps5 sahibiyim şu an oyunun normal sürümü 500tl alsam ps4 oyununa çok o para bide aldıkdan sonra ps5 sürümü cıkıp aynı fiyata satılırsa diye korku var içimde dijital indirim bekliyorum almak için

hortlatıyım ps5 sahibiyim şu an oyunun normal sürümü 500tl alsam ps4 oyununa çok o para bide aldıkdan sonra ps5 sürümü cıkıp aynı fiyata satılırsa diye korku var içimde dijital indirim bekliyorum almak için
God of War gibi The Last of Us Part 2'ye de PS5 için özel güncelleme getirir Sony, ayrı oyun olarak satacaklarını düşünmüyorum. Tek oyun, iki platform üzerinden de çalışır. Ama Sony, The Last of Us Part 2'ye üvey evlat muamelesi yapıyor, hala getirecek güncellemeyi de biz göreceğiz :D

Konu hortlamış ben oyunu aldım...
God of War gibi The Last of Us part 2'ye de PS5 için özel güncelleme getirir Sony, ayrı oyun olarak satacaklarını düşünmüyorum. Tek oyun, iki platform üzerinden de çalışır. Ama Sony, The Last of Us part 2'ye üvey evlat muamelesi yapıyor, hala getirecek güncellemeyi de biz göreceğiz :D

Zaten PS5 için dlc gibi bir şey geliyor PS Plus özel diye biliyorum.

214tl olarak indirime girdi ama igrenç insanlar yüzüne bişey anlatamıyoruz bu forumada bi daha girmicem
dvd li oyunlar ses yapar boşa almayın

Yeni konular

Geri
Yukarı