The Last of Us Part 2 PC'ye ne zaman gelir?

• Konuyu başlatan Ar0x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 3B
Bence 2023 yaz ayı veya sonu gibi gelecekti fakat Last Of Us 1 optimizasyon faciası yüzünden 2024 ikinci yarısı gelir gibi düşünüyorum.

Part 2 2023 yaz veya son baharında gelebilir ancak part 1 sıkıntılı çıktı 2024 başına atarlar diye düşünyorum Steam'de 20 saat oynadım bitirdim oyunun sorunlarının çözülsün tekrar oynayacağim tadı damağımda kaldı çünkü bu oyunun.

Part 2 merakla PC'ye gelmesini bekliyorum.

Tabii benim en çok yakındığım sorun ise oyunun belirli yerlerinde lütfen bekleyin yazısının çıkması aşırı gıcık ediyordu.

Bir de normalde 18 saat falan sürdü çünkü oyunda her yeri didik aradım malzeme bulmak için falan bunun 2 saatini shader derlemesinin bitmesini bekledim.

Şimdiye kadar Sony PC'ye çıkardığı en kötü portlardan biri olabilir.

Mart 2023'te RX 5600XT RX6700 geçtim The Last of Us sayesinde kartımı aldığım gün eskitti oyle'ki sistemimden soğudum bu oyun yüzünden umarım tez zamanda bu sorunlar çözülür.

Part 2 2023 yaz veya son baharında gelebilir ancak part 1 sıkıntılı çıktı 2024 başına atarlar diye düşünyorum Steam'de 20 saat oynadım bitirdim oyunun sorunlarının çözülsün tekrar oynayacağim tadı damağımda kaldı çünkü bu oyunun.

Part 2 merakla PC'ye gelmesini bekliyorum.

Tabii benim en çok yakındığım sorun ise oyunun belirli yerlerinde lütfen bekleyin yazısının çıkması aşırı gıcık ediyordu.

Bir de normalde 18 saat falan sürdü çünkü oyunda her yeri didik aradım malzeme bulmak için falan bunun 2 saatini shader derlemesinin bitmesini bekledim.

Şimdiye kadar Sony PC'ye çıkardığı en kötü portlardan biri olabilir.

Mart 2023'te RX 5600XT RX6700 geçtim The Last of Us sayesinde kartımı aldığım gün eskitti oyle'ki sistemimden soğudum bu oyun yüzünden umarım tez zamanda bu sorunlar çözülür.

Evet, bende 15. saatindeyim, bitmesine 1 saat falan kaldı fakat oyunun 1 saati shader yüklenmesiyle ve yarım saati de lütfen bekleyin yazısıyla geçti tabii anlık FPS düşmeleri falan da cabası. RX6600 gibi güçlü sayılabilecek bir kart ile düşük-orta ayarlar + FSR ile anca akıcı oynayabiliyorum. Bir optimizasyonu düzelsin de tekrar baştan sona yüksek grafiklerle bitireceğim.

Ayrıca The Last Of Us Part 2'yi de çok büyük heyecanla bekliyorum PC'ye. Umarım optimizasyonu düzgün olur ve yakın zamanda gelir.

Evet, bende 15. saatindeyim, bitmesine 1 saat falan kaldı fakat oyunun 1 saati shader yüklenmesiyle ve yarım saati de lütfen bekleyin yazısıyla geçti tabii anlık FPS düşmeleri falan da cabası. RX6600 gibi güçlü sayılabilecek bir kart ile düşük-orta ayarlar + FSR ile anca akıcı oynayabiliyorum. Bir optimizasyonu düzelsin de tekrar baştan sona yüksek grafiklerle bitireceğim.

Ayrıca The Last of Us part 2'yi de çok büyük heyecanla bekliyorum PC'ye. Umarım optimizasyonu düzgün olur ve yakın zamanda gelir.

Zaten bu sene gelebilecek diye düşündüğüm 2 oyun var Ghost of Tsushima (aşırı merakla bekliyorum) diğeri The Last of Us part 2 geçen sene 4 oyun geldi belki yanında'da Horizon forbidden West getirebilirler kimbilir GoW Ragnarok'ta olabilir ama bu sene olası 2 oyun var şimdilik.

Ghost of Tsushima ve The Last of Us part 2 çok beklediğim oyunlar bunlar umarım son bahar gelmeden bu oyunlardan birini gorebiliriz.

Orta ayarlarda 30 35 fpsle bitirdim ama yinede çok zevk aldım baya iyi oyundu ikinci oyunda inşallah çabuk gelir. Keşke psnow tr de olsa oynardık, yurt dışında arada bir haftalık bedava deneme geliyor denk gelirsem ordan oynarım direk.

Yeni konular

Geri
Yukarı