The Last of Us part 2 Remastered yükseltme seçeneği süresi ne kadar?

• Konuyu başlatan bukk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 646

bukk

Centipat
Daha fazla  
The Last of Us part 2 PS4 sürümüne sahibim. Son 1 saatim kalmıştı hikayeyi bitirmek için onu bitirip PS5 sürümüne yükseltmek istiyorum fakat önümüzdeki 24 saat içinde oynayamam. Yükseltme seçeneği ne kadar zaman kalıyor ona göre hemen yükselteceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir fragmanda belirli bir süresi olduğunu görmedim, PS 4 sürümüne sahipseniz istediğiniz zaman 10 dolara upgrade edebiliyorsunuz diye biliyorum kesin emin olmamakla birlikte.

The Last of Us part 2 PS4 sürümüne sahibim. Son 1 saatim kalmıştı hikayeyi bitirmek için onu bitirip PS5 sürümüne yükseltmek istiyorum fakat önümüzdeki 24 saat içinde oynayamam. Yükseltme seçeneği ne kadar zaman kalıyor ona göre hemen yükselteceğim.
Yükseltmek için sınırlı bir süreniz yok. Oyunun PS4 sürümüne sahip olduğunuz sürece istediğiniz zaman 10 dolar(Türkiye için 150TL) verip oyunu PS5 sürümüne yükseltebilirsiniz.

Yükseltmek için sınırlı bir süreniz yok. Oyunun PS4 sürümüne sahip olduğunuz sürece istediğiniz zaman 10 dolar(Türkiye için 150TL) verip oyunu PS5 sürümüne yükseltebilirsiniz.

Türkiye için 150₺ ise bayağı iyiymiş yerel fiyatlandırma.

Geri
Yukarı