The Last of Us Part 2 vs God of War 2018

hangisi?

• god of war 4 (2018)

Oy: 32 76,2%
  • the last of us part 2

Oy: 10 23,8%

• Oy verenlerin toplamı
    42

Gururs

Centipat
Arkadaşlar PS4 kiralamayı düşünüyorum yakın bir zamanda. The Last of Us 1 hikayesini en beğendiğim oyundur ama part 2 hikayesi aşırı sıkıcı olduğu söyleniyor. Bazı karakterlerin ölmesinin gereksiz DRAM olduğu falan yazıyor. Oynanış 1. oyuna göre biraz değişmiş. God of War ise çok beğendiğim oyun ama 2018 versiyonunu bir türlü oynayamadım. Sizce hangisi?

Sanırım The Last of Us II'ye oy verenler oyunun nasıl bir oyun olduğunu bilmeden sırf adı var diye oy vermişler. The Last of Us'ın ilk oyunu deseydin, ilk oyun God of War'dan daha iyi derdim ancak 7 yıl bekleyince böyle bir oyun çıkması hiç hoş değil. (Spoiler vermemeye çalışıyorum. 🤣)

Last of Us 2'yi oynamadım. Tarz olarak farklı oyunlar ayrıca. Ben God of War serisini daha çok beğeniyorum. Lakin LTOU da harikadır. İkisi de türünün zirvesidir bana sorarsanız.

TLOU2 hikaye sıkıcı değil asla. Ama yıllarca beklediğimiz o baba-kız hikayesi devam etmiyor. Bence son derece mükemmel bir oyun ama hikayesini ben de eleştiriyorum. Bence TLOU2'ye 500 lira vermektense, GoW 2018 al oyna. TLOU2'nin seni üzmesi ihtimaline karşı bir yayıncıdan izle. Panda yine loot kaçırıyor ona göre :)

Yeni konular

Geri
Yukarı