The Last of Us PC 450 TL'ye alınır mı?

• Konuyu başlatan Ar0x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 649

Ar0x

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Etail'de kupon ile 450 TL'ye düşüyor. Fiyatına değer mi?
Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam alırdım. Daha önce de bir arkadaşa söylemiştim. Bu oyun 300 TL'ye düşerse 150 TL'nize çok üzülür müsünüz? Yoksa bu oyun 1000 TL olsa indirimde 600'lere düşse alabilir misiniz? Tamamen bunun cevabına bağlı. Rakamlar farazi ancak mantığı anlarsanız karar vermeniz kolaylaşır diye düşünüyorum.

Ben olsam alırdım. Daha önce de bir arkadaşa söylemiştim. Bu oyun 300 TL'ye düşerse 150 TL'nize çok üzülür müsünüz? Yoksa bu oyun 1000 TL olsa indirimde 600'lere düşse alabilir misiniz? Tamamen bunun cevabına bağlı. Rakamlar farazi ancak mantığı anlarsanız karar vermeniz kolaylaşır diye düşünüyorum.
Valla bu mantıkla oyun almaktan ciğerim kurudu , ama yine dayanamayıp alıyorum.

450 TL edecek bir oyun değil ama istiyorsanız alabilirsiniz. Oyun güzel de ne bileyim 450 lira ne arkadaş ya.

Bu durum her ne kadar tadımızı kaçırsa da ben artık şöyle düşünüyorum. İki kişi sinemaya gitsek bilet fiyatları olmuş 100 TL X 2 etti 200. mısır kola falan desek 400'e kadar yolu var. Abartıyor olabilirim ancak abarttığımı gerçekten düşünmüyorum. Tek kişi gitsem bile 100-200 arası kesin gider. Oyun bana ne vadediyor 10+ saat oynama, o zaman benim için fiyat performans oluyor. Eskiden saat başı 15 TL makul diyordum ancak artık diyemiyorum maalesef.

Bence yaz indirimlerinde indirime girse bile Sony oyunları %30 indirime giriyordu en fazla 420 TL olur diye düşünüyorum.

İndirime girse bile ilk indiriminde %33 alır Spider-Man ve Uncharted gibi bence 450 TL'ye değer.

Geri
Yukarı