The Last of Us PC ne zaman indirime girer?

burada yapımcısı olup şu tarihte girer diyebilecek birisi varsa yararlanalım biz de :D Onun haricinde ileride olan indirimlerde az da olsa indirime girebilir. Bu yaz indirimlerinde girmemiş şu an farkettim.

v1.0.5 sürümünde tüm ayarlar ultra olarak bitirdim oyunu. Grafikler hiç de ultra gibi değildi. 2K'dan aşağıdaki grafiklerde pek iyi değil. Belki gelecekteki güncellemelerde düzeltirler. Şuan o fiyata kesinlikle değmez.

v1.0.5 sürümünde tüm ayarlar ultra olarak bitirdim oyunu. Grafikler hiç de ultra gibi değildi. 2K'dan aşağıdaki grafiklerde pek iyi değil. Belki gelecekteki güncellemelerde düzeltirler. Şuan o fiyata kesinlikle değmez.
Ben şuan V1.1 ile oynuyorum. 4-5 saat oldu 1kere oyun çöktü 1 kere de 5 dakika boyunca takılmalar s oldu onun dışında sıkıntı olmadan 40 FPS üzerinde orta grafiklerde oynadım ve gayet keyif alıyorum. Yani bence yeterince düzeltilmiş.

Ben şuan V1.1 ile oynuyorum. 4-5 saat oldu 1kere oyun çöktü 1 kere de 5 dakika boyunca takılmalar s oldu onun dışında sıkıntı olmadan 40 FPS üzerinde orta grafiklerde oynadım ve gayet keyif alıyorum. Yani bence yeterince düzeltilmiş.
Bende oyun bir kere bile çökmedi. Ama bu oyun için, bu grafikler yetersiz bence. Naughty Dog'un en beğendiğim oyunlarından biri olan Uncharted 4'ü de PC'de oynadım. Onun grafikleri çok hoşuma gitmişti.

Geri
Yukarı