The Last of Us PC ön yükleme ne zaman açılır?

Hatironn

Hectopat
Arkadaşlar oyunu e-tail'den 450 TL"ye aldım kod geldi aktifleştirdim. Şimdi 28 Mart da açılacak ama gece yarsı direkt mi açılır yoksa farklı bir saatte mi? Onu nereden öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunu e-tail"den 450 TL"ye aldım kod geldi aktifleştirdim. Şimdi 28 Mart da açılacak ama gece yarsı direkt mi açılır yoksa farklı bir saatte mi? Onu nereden öğrenebilirim?

Steam zamanlamasına göre yarın akşam açılması gerekiyor saat 19:00 veya 20:00 gibi bir saatte açılması gerekiyor.

Pasifik saatine göre 28'ine girildikten sonra olabilir diye tahmin ediyorum. Yani Türkiye 28 Mart'a girdikten 10 saat sonra. Tahmin ama benimkisi tabi.

Ön indirme zaten açıldı. Oyunu ise 28 Mart TSI 21.00 da erişime açılacak.

Normalde Türkiye saati ile akşam 9, UTC 18.00 olarak gözüküyordu. Değişmiş mi o?
Benim baktığım yerde birden fazla zaman dilimi yazıyor. Siz nereden baktınız?
Steam'e göre 7AM PT (17:00), başka bir yerde 7PM CEST (20:00), 9AM PT (19:00) ama bence UTC'ye bakmak lazım.

Benim baktığım yerde birden fazla zaman dilimi yazıyor. Siz nereden baktınız?
Steam'e göre 7AM PT (17:00), başka bir yerde 7PM CEST (20:00), 9AM PT (19:00) ama bence UTC'ye bakmak lazım.
Ben SteamDB'ye bakmıştım fakat oraya baktığımda çıkış tarih 3 Mart olarak gözüküyordu. Demek ki onu da değiştirmişler.

UTC baz almak daha doğru olacaktır. Şu ana kadar PC'ye gelen tüm Sony oyunları Türkiye'de UTC saatine göre çıkış yaptı. Aynı şekilde geçen çıkan Resident Evil 4'de UTC'ye göre çıktı. Hatta oyun Türkiye ve UTC baz alınan ülkelerde 1 saat içinde aktif olacakken başka saat dilimini baz alan ülkelerde 4 saat içinde aktif olacak gibi gözüküyordu.

Geri
Yukarı