The Last of Us Part II PC'ye ne zaman çıkar?

EmreTas0

Femtopat
Daha fazla  
Part 1'i bugün bitirdim part2 ne zaman çıkar biraz araştırma yaptım fakat bir şey anlayamadım birinde 2020'de çıktı yazıyor PS için, diğerinde 2024 19 Ocak diyor bunlar bilgisayar için değil fakat tam anlayamadım bu çıkanların arasındaki farkı ve bilgisayara ne zaman çıkacağını tam bulamadım, part 2 ne zaman PC'ye gelir?

Part 1'i bugün bitirdim part2 ne zaman çıkar biraz araştırma yaptım fakat bir şey anlayamadım birinde 2020'de çıktı yazıyor PS için, diğerinde 2024 19 Ocak diyor bunlar bilgisayar için değil fakat tam anlayamadım bu çıkanların arasındaki farkı ve bilgisayara ne zaman çıkacağını tam bulamadım, part 2 ne zaman PC'ye gelir?

En az 2024 Eylül gibi ekim gibi 2025 başları gibi gelir PC'ye. 2024 19 Ocak'da PS5 de Remastered'ı çıktı. Oyunun Kendisi'de 2020 de çıktı. PC'ye daha portlanmadı.

En az 2024 Eylül gibi ekim gibi 2025 başları gibi gelir PC'ye. 2024 19 Ocak'da PS5 de Remastered'ı çıktı. Oyunun Kendisi'de 2020 de çıktı. PC'ye daha portlanmadı.
Ayrıca çok optimizasyon sorunları var.

Anladım teşekkür ederim bazıları bayağı sonra çıkar diyordu da gene iyiymiş.

Sony ne kadar çabuk bir port firması bulup port ettirebilirse. İnat edip Last of Us part 1'i port eden firma ile ortaklık yapmaya devam ederlerse o zaman kısa sürede gelir. Zaten oyunu çıkarttıktan sonra düzeltiyor o firma.

Part1 optimizasyon falan sorunlu hala arada donuyordu 30-40 saniye ya da bazı yerdeyken map falan silinip geliyor fakat güzel oyundu part2 umarım güzel çıkar sıkıntısız teşekkürler.

Ryzen 5 5600 RX 6600 ile Low FSR 2.1 de 80 FPS zor gördü sistem.

Benim i7 9700F RX6600 ile yüksek orta ayarlarda FSR kapalı 60 FPS veriyor.

Anladım teşekkür ederim bazıları bayağı sonra çıkar diyordu da gene iyiymiş.

Part1 optimizasyon falan sorunlu hala arada donuyordu 30-40 saniye ya da bazı yerdeyken map falan silinip geliyor fakat güzel oyundu part2 umarım güzel çıkar sıkıntısız teşekkürler.

Part 1 bende sıkıntısız çalışıyor şu an arada girip oynuyorum yani.

Geri
Yukarı