The Last of Us PC sistem gereksinimleri açıklandı

Benim sistem oyunu açarsa ne olacağı belli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC portunu yapan ekiple oyunu yapan ekip aynı mı yani.
Evet hocam.
Çektin mi 6600'ü? Baksana şu listeye 1650'yi neredeyse 720P düşük ayarlar 30 FPS'e sokacaklarmış da 1050 Ti "ağa ben geçerim" demiş.
Yok hocam alamadım. Biriktirmem gereken para hazır fakat 1650 satılmadı. Bir kaç tane yazan oldu fakat sonrasında geri dönüş yapmadılar. Abim ayın 15'ini bekleyelim diyor. Memurlar maaşları aldıktan sonra tekrar yazan olabilir.

Yok hocam alamadım. Biriktirmem gereken para hazır fakat 1650 satılmadı. Bir kaç tane yazan oldu fakat sonrasında geri dönüş yapmadılar. Abim ayın 15'ini bekleyelim diyor. Memurlar maaşları aldıktan sonra tekrar yazan olabilir.

Biriktirmen gereken para hazırsa sen yine 100-200 duruma göre fiyat kır 1650'ye elden çıksın. Malum çok satıcı var ve herkes ilanlarda en ucuzları kovalıyor. Gereksinimi "yüksek" kaçıncı oyun oldu, belli piyasa bu yöne doğru ilerliyor. 2017'de başlayan RX580/GTX 1060 devri artık RX 6600/3060 devrine evrildi.

Herhalde tek ben beğendim sistem gereksinimlerini. Bana yeterli geldi. Tahminimce RTX 3050 ti mobile ile high ayarlarda oynarım. Bence RTX 3060 o kadar da iyi bir ekran kartı değil. Bir yerde okumuştum GTX 1080, RTX 3060 ekran kartında daha iyi diye.

Son düzenleme:
Biriktirmen gereken para hazırsa sen yine 100-200 duruma göre fiyat kır 1650'ye elden çıksın. Malum çok satıcı var ve herkes ilanlarda en ucuzları kovalıyor. Gereksinimi "yüksek" kaçıncı oyun oldu, belli piyasa bu yöne doğru ilerliyor. 2017'de başlayan RX580/GTX 1060 devri artık RX 6600/3060 devrine evrildi.
Şu Steam indirimleri bir geçsinde o zaman hâla satılmazsa fiyat düşerim hocam. Zaten Steam indirimleri bitince kartı ilana koyalı 1 ay olmuş olacak. İndirimlerden sonraki hafta harçlığımı alınca 170TL düşerim fiyatı. Sonraki hafta biraz daha düşerim öyle satarım. Bu kartı elden çıkaramazsam bu gidişle tamamen bende kalacak.

Minimum 16 GB RAM demişler. Bu konuda sorun çıkacağını düşünüyorum. İşlemci ve ekran kartında bir şekilde kurtarırsınız.

GTX 1060 ya da 1650 Super ve benzeri güçte kartlarla 1080P'de bazı ayarlardan feragat ederek oynanabileceğini düşünüyorum. Fazla abartılı olmuş bu gereksinimleri eğer ciddi bir optimizasyon sorunu yoksa ve bu ondan kaynaklı oluşan bir liste değilse bu kadar gereksinim mantıklı gelmedi.

GTX 1060 ya da 1650 Super ve benzeri güçte kartlarla 1080P'de bazı ayarlardan feragat ederek oynanabileceğini düşünüyorum. Fazla abartılı olmuş bu gereksinimleri eğer ciddi bir optimizasyon sorunu yoksa ve bu ondan kaynaklı oluşan bir liste değilse bu kadar gereksinim mantıklı gelmedi.
Ya hocam 3060 o kadar da güçlü bir GPU değil. Dediğiniz gibi Gtx 1060, 1650 super ve 3050 ti gibi kartlarla oynanır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı