The Last of Us PS3'te oynanır mı?

LuisB4y

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, eskiden oynuyordum fakat 60 FPS sabit verir mi? Keyifli oyun deneyimi alabilir miyim? Türkçe dil desteği mevcut mu? GTX 1650 sistem ile oynanır mı? Teşekkürler.

Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

Şaka bir yana PS3'te 30 FPS çalışıyor. Kartınız ile de 30-40 FPS arası alırsınız düşük ayarlarda. Tabii bu dediğim oyunun ilk çıktığı patchlere göre. Şu an durum nasıldır bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS3'te sabit 30 FPS değil çatışma sahnelerinde sık sık 25 FPS civarı oynuyorsunuz onun dışında akıcı oynarsınız. GTX 1650 sistem ile oynaman biraz zor çünkü TLOU PC portu rezalet hala düzeltemediler oynatsa bile very Low olarak 30 FPS civarı alırsın. Bu arada PS3 sürümünde Türkçe alt yazı var.

PS3'te sabit 30 FPS değil çatışma sahnelerinde sık sık 25 FPS civarı oynuyorsunuz onun dışında akıcı oynarsınız. GTX 1650 sistem ile oynaman biraz zor çünkü TLOU PC portu rezalet hala düzeltemediler oynatsa bile very Low olarak 30 FPS civarı alırsın. Bu arada PS3 sürümünde Türkçe alt yazı var.
Teşekkürler.

Babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?

Şaka bir yana PS3'te 30 FPS çalışıyor. Kartınız ile de 30-40 FPS arası alırsınız düşük ayarlarda. Tabii bu dediğim oyunun ilk çıktığı patchlere göre. Şu an durum nasıldır bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler.

PS3'te 60 FPS çalışan Gran Turismo serileri dışında yok galiba. O cihazda olduğuna sevinilmeli bile. 256 MB ekran kartı var aletin içinde 2006 yılında çıkmış cihaz. 30 FPS oynatıyorsa öp başına koy. Bugune kadar PS3-PS4 kullandım Gran Turismo dışında 60 FPS çalışan oyun görmedim. Yani keyifle oynarsın. FPS'ye takılma aç oyna.

PS3'te 60 FPS çalışan Gran Turismo serileri dışında yok galiba. O cihazda olduğuna sevinilmeli bile. 256 MB ekran kartı var aletin içinde 2006 yılında çıkmış cihaz. 30 FPS oynatıyorsa öp başına koy. Bugune kadar PS3-PS4 kullandım Gran Turismo dışında 60 FPS çalışan oyun görmedim. Yani keyifle oynarsın. FPS'ye takılma aç oyna.
60 Fps olmasada olur. Konsollarda 60 fps yeni çıkan bir muhabbet. PS4 Bf1 40 fps en fazla diyebilirim.

60 FPS olmasa da olur. Konsollarda 60 FPS yeni çıkan bir muhabbet. PS4 BF1 40 FPS en fazla diyebilirim.

Ben ne diyorum zaten. Onu diyorum FPS'i kafaya takmayın diyorum açın bakın keyfinize fıstık gibi oyun. Düne kadar tüplü monitör kullanıyordur millet şimdi FPS ile bozmuş bazıları kafayı(konu sahibine demiyorum).

Yeni konular

Geri
Yukarı