The Last of Us Remake Eylül'de PC'ye gelebilir

Gran Turismo da gelse çok güzel olur harbiden kaliteli denecek Forza dışında yarış oyunu yok neredeyse PC'de.
Gran Turismo'nun çok bekleyeni yok ama Sony getirebilir yine de. Zarar etme imkanı yok çünkü. Bu arada yakında Forza Motorsport çıkacak, ne zaman tam bilinmiyor ama en geç 2023 içinde çıkmış olur umarım. Ondan da umutluyum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3 ay arka arkaya bu oyunları getireceklerini tahmin etmezdim açıkcası.
Ben de. Exclusive mantığının zayıfladığı belliydi de adamlar PS denince akla gelen her oyunu getirdi resmen.

9e9.gif

Beklemedeyim.

Güzel bir haber artık PS oyunlarının hepsi geliyor ama 3 ay üst üste nefis oyunlar çıkartmaları garip.

Bloodborne kendi oyunları olmadığı için diğer oyunlara göre gelme ihtimali daha zor.
Bence sıkıntı çıkmaz. FromSoftware Bloodborne'un PC'ye gelmesine niye yamuk yapsın ki? PS satsa ne satmasa ne onlar için. Satıştan gelecek paraya bakarlar.
Video fake olabilir oyunda cinsel içerik yok. Orijinal trailerda yoktu sanki.
Hiç sanmıyorum ya. Kim niye oturup bu kadar kapsamlı fake video hazırlasın ki eline ne geçecek? The Snitch denen insider'ın dedikleriyle de uyuşuyor tarih. Bir tek PC için çıkış tarihi yok insider'ın dediğinin aksine. Zaten Sony'nin şuanki politikalarına bakınca, yarın PC için Demon's Souls Remake açıklasalar yine şaşırmam :D

Geri
Yukarı