The Last of Us yetersiz bellek hatası

Bertugkadam

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
NVDIA GeForce GTX 1650
16 GB RAM
CPU AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor
B450M S2H ANAKART
The Last of Us Part 1 açılırken yetersiz bellek hatası alıyorum. 16 GB RAM ve GTX1650 ekran kartım var 1650 biraz düşük kalıyor ama oynatıyor. Daha önce crack oynadığımda bu sorun olmamıştı. Bu hata olmazsa da oyunla ilgili bir sorun ortaya çıktı hatası alıyorum.

Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?
1710176287242.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunları buldum.

Normalde oyun içinde ekran kartının belleği yetersiz olunca ayarlar kısmında gözükürdü. Grafik ayarlarının, ekran kartı belleğini taşıran bir gösterge vardı. Direkt oyunun açılmaması ilginç. Korsan versiyonunda açılmış oysaki. Korsan versiyonunu ne zaman oynadınız? Sorun RAM modülünde de olabilir.

Normalde oyun içinde ekran kartının belleği yetersiz olunca ayarlar kısmında gözükürdü. Grafik ayarlarının, ekran kartı belleğini taşıran bir gösterge vardı. Direkt oyunun açılmaması ilginç. Korsan versiyonunda açılmış oysaki. Korsan versiyonunu ne zaman oynadınız? Sorun RAM modülünde de olabilir.

Yazın oynadım hocam tam hatırlamıyorum hangi ay.

Benim korsan versiyonda da açıldı.

Fixlemis olabilirler korsanda.

Hocam korsanda 1 saat falan oynadım arkadaki bütün uygulamaları kapatıp sonraki gün bir yerde fazla texture vardı sanırım donup attı sonra tekrar aynı hata siz nasıl giriyorsunuz sisteminiz nedir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı