The Launcher Has Experienced An Error Hatası

melinauvu1

Hectopat
Yunus, sana ne kadar teşekkür etsem azdır kardeşim. 8 defa oyunu sildim, yükledim. 3 defa baştan indirdim. 2 Defa Format attım. Bir ton DNS ayarı değiştirdim. Ama en sonunda çözümü sen ve Admin sayesinde buldum ! Teşekkürler, Technopat'ı çok seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

DewilCRy

Hectopat
Yer
İstanbul
Bizler de sizleri seviyoruz arkadaşlar. Amacımız bu zaten tüm Türk oyuncuları tek çatı altına toplayabilmek. :)

ReLaKs

Hectopat
Oldu ! Çok teşekkür ederim başta Technopat, sonra da Admin'lerim.

Tanıdığım her sitede yayacağım bu siteyi. Zaten yaymasam da böyle süper bir sitenin tanınması fazla uzun sürmez.

Çok teşekkürler. İyi forumlar ,Saygılar.

DewilCRy

Hectopat
Yer
İstanbul
Biz teşekkür ederiz. Her zaman buradayız, yeri gelir beraber oynar, yeri gelir sorunları çözeriz. Biz bir aileyiz burada.

jashak

Hectopat
Yer
eskişehir
Çok teşekkürler. Sorunlara elimizden geldiğince çözüm getirebiliyor olabilmek bizi sevindiriyor.

Neocyclone

Hectopat
Yer
İstanbul-Üsküdar
Teşekkürler.

Calycadnum

Hectopat
Sizin probleminiz bizim problemimiz. Her zaman buradayız arkadaşlar.

yunuZ

Hectopat
Yunus, sana ne kadar teşekkür etsem azdır kardeşim. 8 defa oyunu sildim, yükledim. 3 defa baştan indirdim. 2 Defa Format attım. Bir ton DNS ayarı değiştirdim. Ama en sonunda çözümü sen ve Admin sayesinde buldum ! Teşekkürler, Technopat'ı çok seviyorum.
DewilCRy sağolsun. O yardım etmese hayatta yapamazdım ve aynı senin yaptıklarını yapardım herhalde. :D Asıl teşekkür ona edilmeli. :) Ayrıca jashak'a, fikir babası o çünkü. :)

Yukarı