The Legend of Zelda: Breath of the Wild ucuza nereden alınır?

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Selam. Ben bir süredir Breath of the Wild oynamayı planlıyorum, kararlıyım da. Ancak hepimiz ekonominin halini biliyoruz, anlatmaya gerek yok. Kendisi orijinal mağazada 1000 TL. Ben de internetten ucuza Breath of the Wild'ı almak istiyorum. Hesaplı olsun, kodlu olsun problem yok. Ucuza alabileceğim bir yer var mı?

Son düzenleme:
Normalde bir site vardı hangi bölgede ucuz olduğunu gösteren bakayım dedim orada da 1000TL. 2.el kutu bakayım dedim Sahibinden'de orada da en ucuzu 700 gördüm açıkçası pek ucuza bulmak zor olur bu oyunu.

Önerim size ya oyunu emülatöre ile PC'den oynamak veya konsolunuz eski cihazsa Jailbreak'e doğru gitmek.

Öyle yapsam anti-piracy screen denen bir şey var o çıkar mı karşıma?

Konsolu kullanmadığım için pek bir bilgim yok ancak eğer yanlış bir şey yaparsanız konsolunuz "brick" veya dediğiniz gibi oyun çalışmayabilir. Ama bayağı yapan olduğunu biliyorum özellikle Türklerde, en iyisi araştırmanız lazım.

Selam. Ben bir süredir Breath of the Wild oynamayı planlıyorum, kararlıyım da. Ancak hepimiz ekonominin halini biliyoruz, anlatmaya gerek yok. Kendisi orijinal mağazada 1000 TL. Ben de internetten ucuza Breath of the Wild'ı almak istiyorum. Hesaplı olsun, kodlu olsun problem yok. Ucuza alabileceğim bir yer var mı?
e shop priceses sitesinde en fazla ½ 30 iniyo 500 liraya alırsın 2 el almak imkansız çünkü dolandırıyolar resmen 3 gündür oyun fiyatları 2 el 800 den 1200 tl çıktı

Geri
Yukarı