The Long Dark WinterMute devamı var mı?

Peki son bölüm nasıl bitiyor? Balinaları gördükten sonrası bende yok.
Siz 3. bölümü bitirmişsiniz zaten.
4. Bölümün çıkmasını beklemelisiniz, henüz çıkmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siz 3. bölümü bitirmişsiniz zaten.
4. Bölümün çıkmasını beklemelisiniz, henüz çıkmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video sonradan geldi hocam, şimdi izledim evet sanırım ben 3.bölümü de bitirmişim... Vay be çok hızlıydı ya bir an önce 4.bölüm gelsin istiyorum açıkçası. Ne zamana çıkar sizce 4.bölüm?

Video sonradan geldi hocam, şimdi izledim evet sanırım ben 3.bölümü de bitirmişim... Vay be çok hızlıydı ya bir an önce 4.bölüm gelsin istiyorum açıkçası. Ne zamana çıkar sizce 4.bölüm?
Hem yapan ekip küçük olduğundan hem de virüs sebebiyle çıkması uzun sürebilir.
Bence 1 yılı var daha.

Hocam ama bölüm 2 diyordu. Yani işte en son o balinaları gördüm sonrası zaten devam etmedi. O balina olan kısımdan sonrası var mı şuanda oynamak için? Yoksa hazırlanan kısım o mu? Çünkü bana hiç DarkWalker gibi şeyler çıkmadı karşıma, sonra işte o ekipmanlar filan ki ben tüm yan görevleri yaparak ilerledim.
Balinalar, 3. ve şuanlık son bölüm benim bildiğim. 4.bölüm yapım aşamasında ama yapımcıların çok yavaş olduğunu söylediklerini görmüştüm bir forumda.

Geri
Yukarı