Çözüldü The Long Dark yükleniyor kısmında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

EmreYigen80

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Intel HD Graphics 4000 | NVIDIA GeForce 610M.
Arkadaşlar selam.

Görmüş olduğunuz gibi bu ekranda takılıp kalıyor oyun. Ne yaptıysam çözemedim. Oyunum orijinal Steam'dan 2 sene önce almıştım. Bayağıdır oynamıyordum bir gireyim dedim bu şekilde kaldı açılmıyor oyun. Oyunu silip tekrardan yükledim yine açılmadı. DirectX 9 ile başlat falan yazmışlarda hepsini yaptım çözülmedi sorun.

Windows 8.1 kullanıyorum bu arada ve bilgisayarımın özellikleri şu şekilde:

Intel HD Graphics 4000 | NVIDIA GeForce 610M.
2.60 Intel i5 işlemci.
8 GB RAM.
240 GB SanDisk SSD.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    842,9 KB · Görüntüleme: 281
Son düzenleme:
Çözüm
Dosyaları doğruladınız mı?

Doğrulamak derken anlamadım.

Ha dosya bütünlüğü doğrulama diye bir şey buldum doğruluyorum şimdi de önceden böyle bir şey yoktu direkt açıyordu neyse doğruladıktan sonra bilgi veririm.

Hocam 2 kere yaptım doğrulamayı yine aynı kalıyor öylece yükleme ekranında yükleniyor yazısı yanıp yanıp sönüyor.

Çözüm:
Allah'ıma şükürler olsun sonunda çözdüm. Sorun Visual C++ adlı dosyanın 2015 versiyonunun yüklenmemiş olmasından kaynaklıymış. Oyunun sitesinde ki forumlarda gezerken çözümünü buldum. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bu dosyayı kursun bilgisayarlarına.
Çözüldü olarak işaretlenebilir.

Doğrulamak derken anlamadım.

Ha dosya bütünlüğü doğrulama diye bir şey buldum doğruluyorum şimdi de önceden böyle bir şey yoktu direkt açıyordu neyse doğruladıktan sonra bilgi veririm.

Hocam 2 kere yaptım doğrulamayı yine aynı kalıyor öylece yükleme ekranında yükleniyor yazısı yanıp yanıp sönüyor.

Çözüm:
Allah'ıma şükürler olsun sonunda çözdüm. Sorun Visual C++ adlı dosyanın 2015 versiyonunun yüklenmemiş olmasından kaynaklıymış. Oyunun sitesinde ki forumlarda gezerken çözümünü buldum. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa bu dosyayı kursun bilgisayarlarına.
Çözüldü olarak işaretlenebilir.

Dosya Ekleri

• 1670689199141.png
    1670689199141.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 399
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
yükleniyor kısmında kalıyordu yazı gidip geliyordu sorunu dün gece çözdüm ama. Oyunu güncelleme seçeneğini oyuna girdiği yazamana ayarladım problem düzeldi artık giriş yapabiliyorum oyuna.
Steam - the long dark - özellikler - güncellemeler - otomatik güncellemeyi, Bu oyunu sadece çalıştırdığımda güncelleştir olarak ayarlayın arka plan indirmesinede izin verin sorun düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı